Ana SayfaKredilerHalk Bankası Hesaplı Evim Konut Kredisi

Halk Bankası Hesaplı Evim Konut Kredisi
H

-

Halk Bankası uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile müşterilerini ev sahibi yapmaya devam ediyor. İlk evini alacak müşteriler bankanın avantajlı kampanyasından yararlanabilirler. Banka “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası ile konut kredisinde aylık faiz oranlarını yüzde 0,80’e kadar düşürdü.

Bankanın uyguladığı kampanya kapsamında aylık yüzde 0,80 ve 0,89 olmak üzere iki faiz oranı söz konusudur. 120 aya kadar olan vade seçenekleri ile müşteriler kullandıkları kredileri geri ödeyebilmektedirler. Müşteriler vade seçeneklerine göre faiz oranına tabi olmaktadırlar.

120 Ay Vade de Faiz Oranı Aylık Yüzde 0,89!

3- 60 ay arası vadede kredi geri ödemelerini tamamlamak isteyen müşterilere banka aylık yüzde 0,80 faiz oranı ile finansman sağlamaktadır. Müşteri 61- 120 ay arasında kullandığı krediyi geri ödemek istediği takdirde banka krediye aylık yüzde 0,89 faiz oranı uygulamaktadır.

Kampanya dahilinde kredi kullanımı gerçekleştirilirse müşteriye özel ödeme seçenekleri uygulanmaktadır. Müşteri kredi geri ödemelerini eşit taksitlerle yapabileceği gibi taksit miktarlarını kendi belirleyebilmekte ayrıca kredi taksit ödemelerine 3 ay ertelemeli olarak başlayabilmektedir. Her halükarda taksitlendirme süresi 120 ayı aşamamaktadır. Kampanya kapsamında müşteri kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır. Kredi tahsis ücreti kullanılan finansmanın yüzde 0,5’i kadardır.

Kampanya koşullarından faydalanmak isteyen müşterilerin; bankadan en az taksit tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmaları ve bankanın kredi kartına başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca müşteri en az 3 tane otomatik ödeme talimatı vermelidir. Kampanya koşullarından yararlanabilmek için müşteri; hayat sigortası, zorunlu deprem sigortası (DASK) ve konut sigortası yaptırmak zorundadır. Sigorta poliçe prim ücretleri müşteriye aittir.

Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin cinsiyetine ve yaşına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 200 Türk Lirası’dır. Konut ve deprem sigortası poliçe prim ücretleri ise satın alınacak konutun lokasyonuna ve metre karesine bağlı olmak üzere değişmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol