Ana SayfaKredilerKonut Kredisi Kampanyasında Anadolu Bank Peşin Masraf Almıyor!

Konut Kredisi Kampanyasında Anadolu Bank Peşin Masraf Almıyor!
K

-

Müşterilerin yıllardır canını sıkan bir uygulama “kredi tahsis ücreti”, diğer bir adıyla dosaya masrafı. Daha müşteri çektiği krediyi eline almadan kesilen masraflarla bunalmaya başlıyor. Sadece kredi tahsis ücreti de değil; her ne kadar mecburi ve gerekli bir uygulamada olsa, bu durumdan haberdar olmayan müşteriler hayat sigortası, konut sigortası gibi sigortaların kesintileri ile de şok oluyorlar. Anadolu Bank bu ücretlerin peşin olarak müşteriye yansıtılmasını kaldırdı.

Banka tarafından yeni duyurulan konut kredisi kampanyası kapsamında müşteriler, kullandıkları kredi meblağının tamamına hiçbir kesinti olmaksızın ulaşma fırsatı yakalıyorlar. Bu sayede zaten nakde ihtiyacı olan vatandaş, daha parasını almadan uğradığı kesintilerden kurtuluyor ve tabiri caizse çektiği kredi işe yarıyor. Peki bu masraflar ne oluyor? Anadolu Bank krediye dair bütün masrafları kredi meblağına dahil ederek, yine kredi vadesince taksitlendiriyor ve müşterisinin krediyle beraber masraflarını da taksitlendirerek ödemesini sağlıyor.

Alınacak Evin Azami Yüzde 50’sine Kadar Kredi Desteği!

Anadolu Bank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 120 aya kadar vade olanakları sunuyor. Ancak müşterinin vade tercihine göre konut kredisi için uygulanana faiz oranı farklılık arz ediyor. Müşteri 3 ile 24 ay arasında konut kredisi kullanmak isterse aylık yüzde 0,96 oranında faize tabi oluyor. Şayet müşteri kredi için 25 aydan 120 aya varan vade seçeneklerini tercih ederse tabi olacağı faiz oran aylık yüzde 0,99 olacaktır.

Peki müşteri hangi masraflarını taksitlendirebilir? Anadolu Bank konut kredisi kampanyası dahilinde; dosya masrafını ve bütün sigorta poliçe prim ücretlerini kredi meblağı üzerine ekleyerek taksitlendirme fırsatı tanımaktadır.

Söz konusu konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteri, alacağı konutun ekspertiz değerinin azami yüzde 50’sine kadar kredi kullanabilmektedir. Ev değerinin kalan yarısını müşteri kendi olanakları ile sağlamak durumundadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol