Ana SayfaKredilerQNB Finansbank 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!
Q

-

QNB Finansbank konut kredilerinde avantajlı kampanya koşulları, uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile müşterilerine likidite sağlıyor. Ev sahibi olmak isteyen müşteriler QNB Finansbank’ın uygun faiz oranları ile konut sahibi olabilmektelerdir. Banka konut kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 0,90’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

QNB Finansbank uzun vade seçenekleri ile kredi geri ödemelerini kolaylaştırmıştır. Kampanya koşullarına göre bankanın uyguladığı azami vade süresi 180 aydır. QNB Finansbank’ın uyguladığı konut kredisi kampanyası dahilinde kullanılan kredinin geri ödeme süresine göre faiz oranında değişiklik söz konusudur.

24 Aya Kadar Yüzde 0,90 Geçerli!

QNB Finansbank konut kredisi kampanyası kapsamında 500 bin Türk Lirası’na kadar kullanılacak olan kredilerde 1 ay ile 24 ay vade arasında geri ödeme yapılması durumunda aylık yüzde 0,90 faiz oranı uygulanmaktadır. Kampanya uyarınca 500 bin Türk Lirası’na kadar kullanılacak kredilerde 25 ile 60 ay arasında geri ödeme yapılacak ise banka aylık yüzde 0,93 faiz oranı uygulamaktadır.

Müşteri 500 bin Türk Lirası’na kadar olan bir meblağda sağladığı finansmanı 61 ila 120 ay arasında ödemek istediği taktirde, banka aylık yüzde 0,95 faiz oranı uygulamaktadır. QNB Finansbank’ın konut kredisi kampanyası dahilinde müşteri 500 bin Türk Lirası’ndan daha yüksek bir meblağda likidite sağlamak istiyorsa, bankanın uygulayacağı faiz oranı aylık yüzde 1,07’ye yükselecektir. Banka kampanya uyarınca 500 bin Türk Lirası’nı aşan kredi miktarları için vade farkı gözetmeden yani 1- 120 ay arası vadede aylık yüzde 1,07 faiz oranını uygulamaktadır.

Ayrıca banka konut kredisi kampanyası kapsamında alınacak olan konutun ekspertiz ücretinin ancak yüzde 80’i kadar finansman sağlayabilmektedir. QNB Finansbank, konut kredisi kampanyası koşullarına göre banka Türk Lirası cinsinden finansman sağlayabilemektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol