Ana Sayfa KOBİ Vakıfbank KOBİDOST Kampanyası ile Ticaret Erbabına Kredi Desteği Sağlıyor!

Vakıfbank KOBİDOST Kampanyası ile Ticaret Erbabına Kredi Desteği Sağlıyor!

-

Vakıfbank’tan KOBİ’lere büyük destek! Vakıfbank duyurduğu KOBİDOST kredi kampanyası ile KOBİ’lere nakit desteği sağlıyor. 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek olan kampanya ile KOBİ’ler yeni yıla mutlu giriyor.

Vakıfbank KOBİDOST kampanyası kapsamında KOBİ’lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) 100 bin Türk Lirası’na kadar likidite desteği sağlamaktadır. Banka KOBİDOST kredi kampanyası uyarınca 36 ay vadeye kadar geri ödeme imkanı sunmaktadır.

Cirosu 8 Milyonu Aşan Yararlanamaz!

Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 0,98’tir. Vakıfbank kredi kampanyasında KOBİ’lere finansman sağlayabilmek için kimi şartlar koşmuştur. Kampanya dahilinde kredi kullanabilmek için müşterilerin Bussinesscard, kredili bankomat alınması ve 2 adet düzenli ödeme talimatı verilmesi banka tarafından zorunlu tutulmuştur. Kampanyadan yıllık cirosu 8 milyon Türk Lirası’nı aşan tahditli ve/ veya tahsisli plaka hat sahibi olan müşteriler yararlanamamakta ve finansman sağlayamamaktadır.

Vakıfbank’ın KOBİDOST kredi kampanyası dahilinde kredi kullanan küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortası yaptırmak istemeyen müşterilerden kullanılan kredinin yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Tahsil edilen komisyon tek seferde peşin olarak alınmaktadır. Banka kampanya dahilinde 36 ay vade ile 100 bin Türk Lirası’na kadar verilebilen kredi miktarını ve vade süresini, piyasa koşullarına göre değiştirebilmektedir. Aylık yüzde 0,98 faiz oranı ile çekilen 100 bin Türk Lirası kredi için tahsil edilecek olan kredi tahsis ücreti 500 Türk Lirası’dır. Banka tarafından kredi kullanımımda tek seferde alınır.

KOBİDOST kredi kampanyası koşullarından yararlanarak çekilen 100 bin Türk Lirası kredi 36 ay vade ile geri ödenecekse, müşterinin aylık taksitleri 3 bin 340 Türk Lirası’na yaklaşacaktır. Müşteri 100 bin Türk Lirası olarak sağladığı finansmanı takribi 20’nin 171 Türk Lirası kadar geri ödeyecektir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,617BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,429TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler