Ana SayfaKredilerHalkbank "Dost İhtiyaç Kredisi Kampanyası": Masrafsız Borç Transferi!

Halkbank “Dost İhtiyaç Kredisi Kampanyası”: Masrafsız Borç Transferi!
H

-

Halkbank borç transferi kredi kampanyaları ile müşterilerine geniş vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor. Diğer bankalarda çeşitli kredileri bulunan yahut kredi kartı borçları olan müşteriler Halkbank’ın borç transferi kredisi kampanyası ile borçlarını kapatabilir kredilerini tek elden ödeyebilirler. Böylece müşteri birkaç banka ile işlem yapmak, taksit tarihlerini ve miktarlarını ayrı ayrı takip edip uğraşmak zorunda kalmamaktadır.

Halkbank “Dost İhtiyaç Kredisi Kampanyası” ile müşterilerini angarya işlerden kurtararak hem zaman hem nakit kazancı sağlamaktadır. Bankanın Dost İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,20’dir. Kampanya koşullarına göre müşteriden dosya masrafı talep edilmemektedir.

Azami Vade 48 Ay!

Masrafsız olan söz konusu kampanya kapsamında azami vade 48 aydır. Bankanın kampanya dahilinde sağlayabileceği miktar müşterinin talebine göre değişiklik göstermektedir.

Kampanya dahilinde kullanılan bir kredinin müşteriye olan maliyeti bir örnekle anlatılacak olursa; Halkbank’ın Dost İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde sağlanılan 10 bin Türk Lirası finansmanın 48 ay vade ile geri ödeneceği varsayılsın. Banka söz konusu meblağa aylık yüzde 1,20 oranı ile faiz uygulayacaktır. Kampanya dahilinde kullanılan kredi için banka kredi tahsis ücreti talep etmeyecektir. Söz konusu kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 18,7164 olacaktır. Ayrıca sağlanılan finansman 48 ay vade ile aylık 290 Türk Lirası civarında taksitlerle ödenecek olup, toplamda ise 13 bin 920 Türk Lirası kadar finansman geri ödemesi yapılacaktır.

Halkbank, Dost İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında müşterinin hayat sigortası yaptırmasını zorunlu tutmuştur. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına, cinsiyetine ve kullanılan kredi miktarına göre değişiklik arz etmektedir. Yukarda verilen örnekteki krediyi kullanan müşterinin 35 yaşında ve erkek bir müşteri olduğu varsayılırsa, hayat sigortası poliçe primi 1 yıllık bir süre için 30 Türk Lirası’dır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol