Ana SayfaKOBİEsnaf ve KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti Bankası’nda!

Esnaf ve KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti Bankası’nda!
E

-

2017 yılı yaklaşırken bankalardan birbiri ardına yeni yıl kampanyaları da gelmeye başladı. Garanti Bankası yeni duyurduğu kampanyalarda esnafı ve KOBİ’yi de düşündüğünü gösterdi. Banka tarafından yeni duyurulan “Esnaf ve KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi” ile ticaretin erbaplarına finansman olanağı sunuluyor.

Garanti Bankası esnaf için duyurduğu kampanya uyarınca ilk 3 ay ödemesiz asgari 12 ay vadeli, maksimum 48 ay vadeli yahut aylık sabit ve eşit taksitli en az 1 ay, en fazla 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullandırmaktadır. Yani müşteriler ilk 3 ay ödeme yapmayarak kredi kullanmak istemeleri durumunda kredi vadesini 12 aydan az şekilde belirleyemeyeceklerdir. Her ay eşit taksitlerle borcunu bankaya geri ödemek isteyen ticaret erbabı ise vade tercihinde maksimum 48 ay olmak kaydı ile istediği süreyi seçme hakkına sahiptir.

3 Ay Ödemesiz Dönemli Kredide Alt Limit 10 Bin!

Garanti Bankası esnaf ve KOBİ Kredisi kampanyası dahilinde ilk 3 ay ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti banka tarafından 10 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Aylık eşit taksitli kredi kullanımı için ise asgari meblağ bin Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Kampanya kapsamında kredi üst limiti ise belirlenmemiştir. Banka, müşterilerinin skorlamasına, sicil ve kredi puanı ile teminat durumuna göre azami kredi limiti belirlemektedir.

Garanti Bankası bahse konu kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırmaktadır. Yani bireysel amaçlı finansman kullandırımı bu kampanya kapsamında mümkün değildir.

Söz konusu kampanyadan yararlanarak likidite edinmek isteyen ticari müşteriler en geç 31 Aralık 2016 tarihine kadar Garanti Bankası’na başvurmalıdır. Esnaf ve KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredi kampanyası 2017 yılı itibari ile sona erecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol