HSBC Mortgage Kredisi Kampanyası!

0

Hayalinizdeki eve kavuşmak, taksitlerinizi zorlanmadan ödemek istiyorsanız, HSBC avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile yanınızda. HSBC Mortgage Kredisi ile evinizi alın, rahat rahat yaşayın. HSBC Mortgage Kredisi kampanyası kapsamında müşteri, satın alacağı evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ini finanse edebilmektedir.

Banka, konut kredisi kapsamında asgari 5 bin Türk Lirası likidite sağlayabilmektedir. Kredi koşullarına göre sağlanılan likiditenin bankaya geri ödenmesi için azami vade süresi 120 ay ile sınırlandırılmıştır. Müşteri Mortgage Kredisi dahilinde kullandığı krediyi 120 aya kadar olan vadelerle; eşit taksitlerle ödemenin yanı sıra erken ödeme, ara ödeme yapabildiği gibi otomatik ödeme de yapabilmektedir. Böylece banka sunduğu ödeme kolaylıkları ile müşterisini ekonomik açıdan rahatlatmaktadır.

Aylık Yüzde 1,15 Faiz Oranı!

HSBC Mortgage Kredisi kampanyası kapsamında müşteri kefilsiz likidite sağlayabilmenin rahatlığını yaşamaktadır. Banka kampanya dahilinde aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır. Mortgage Kredisi kapsamında banka teminat olarak satın alınan konutun ipoteğini talep etmektedir. HSBC’nin konut kredisi kampanyası uyarınca kredili hayat sigortası ve konut sigortası müşterinin talebi doğrultusunda yapılmaktadır. Ayrıca müşteri kredili hayat sigortası yaptırmayı talep ettiğinde vade süresine göre poliçe bedelini tek seferde ödemesi halinde uygun ücret avantajından yararlanabilmektedir.

Müşteri bahse konu kredi kampanyasından yararlanarak satın alacağı konut için DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) yaptırmak durumundadır. DASK, HSBC şubesinde yaptırılabileceği gibi banka haricindeki bir kurumda da yaptırılıp kredi kullanımı sırasında bankaya sunulabilmektedir.

HSBC Mortgage Kredisi dahilinde müşterilerden kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Kredi tahsis ücreti; kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranındadır. HSBC, konut kredisi kampanyası kapsamında ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedelini müşteriden tahsil etmektedir. Ekspertiz bedeli satın alınan konutun, lokasyonuna ve metrekaresine göre değişkenlik arz etmektedir. Kati ekspertiz bedelinin ne olduğu kredi kullanımı sırasında banka tarafından müşteriye bildirilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın