Ana SayfaGündemHSBC Mortgage Kredisi Kampanyası!

HSBC Mortgage Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Hayalinizdeki eve kavuşmak, taksitlerinizi zorlanmadan ödemek istiyorsanız, HSBC avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile yanınızda. HSBC Mortgage Kredisi ile evinizi alın, rahat rahat yaşayın. HSBC Mortgage Kredisi kampanyası kapsamında müşteri, satın alacağı evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ini finanse edebilmektedir.

Banka, konut kredisi kapsamında asgari 5 bin Türk Lirası likidite sağlayabilmektedir. Kredi koşullarına göre sağlanılan likiditenin bankaya geri ödenmesi için azami vade süresi 120 ay ile sınırlandırılmıştır. Müşteri Mortgage Kredisi dahilinde kullandığı krediyi 120 aya kadar olan vadelerle; eşit taksitlerle ödemenin yanı sıra erken ödeme, ara ödeme yapabildiği gibi otomatik ödeme de yapabilmektedir. Böylece banka sunduğu ödeme kolaylıkları ile müşterisini ekonomik açıdan rahatlatmaktadır.

Aylık Yüzde 1,15 Faiz Oranı!

HSBC Mortgage Kredisi kampanyası kapsamında müşteri kefilsiz likidite sağlayabilmenin rahatlığını yaşamaktadır. Banka kampanya dahilinde aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır. Mortgage Kredisi kapsamında banka teminat olarak satın alınan konutun ipoteğini talep etmektedir. HSBC’nin konut kredisi kampanyası uyarınca kredili hayat sigortası ve konut sigortası müşterinin talebi doğrultusunda yapılmaktadır. Ayrıca müşteri kredili hayat sigortası yaptırmayı talep ettiğinde vade süresine göre poliçe bedelini tek seferde ödemesi halinde uygun ücret avantajından yararlanabilmektedir.

Müşteri bahse konu kredi kampanyasından yararlanarak satın alacağı konut için DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) yaptırmak durumundadır. DASK, HSBC şubesinde yaptırılabileceği gibi banka haricindeki bir kurumda da yaptırılıp kredi kullanımı sırasında bankaya sunulabilmektedir.

HSBC Mortgage Kredisi dahilinde müşterilerden kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Kredi tahsis ücreti; kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranındadır. HSBC, konut kredisi kampanyası kapsamında ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedelini müşteriden tahsil etmektedir. Ekspertiz bedeli satın alınan konutun, lokasyonuna ve metrekaresine göre değişkenlik arz etmektedir. Kati ekspertiz bedelinin ne olduğu kredi kullanımı sırasında banka tarafından müşteriye bildirilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.