Denizbank “Benim Bahçem, Benim Tarlam Kredisi”

0

Denizbank ihtiyaç, konut, taşıt kredileri ile müşterilerine likidite desteği sağlamanın yanında, tarımsal kredilerle de müşterilerin yüzünü güldürüyor. Avantajlı faiz oranları, uzun vade ve ödeme seçenekleri ile banka müşterilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Mirasa konu araziler ve yeter gelirli araziler için yapılan yasal düzenleme ile toprak birliğinin korunması, tarım arazilerinin bölünmesinin önlenmesi ve tarımsal kalkınma ve büyümenin sürdürülebilmesi amaçlanmaktadır. Denizbank da söz konusu arazi devirleri için finansman ihtiyacı duyan müşterilerine yardımcı olmaktadır. Denizbank “Benim Bahçem, Benim Tarlam Kredisi” ile tarımsal alanda müşteriye miras kalan arazilerin bölünmemesi ve tarım yapılan arazilerin küçülmemesi için finansman sağlamaktadır.

15 Yıla Kadar Vade Olanağı!

Denizbank bahsedilen kredi uygulaması dahilinde müşterilere uygun ödeme koşulları sunmaktadır. 15 yıla kadar olan vadelerle müşteri sıkıntıya girmeden kredi geri ödemesini yapabilmektedir. Ayrıca Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi kapsamında hasat döneminde ödeme seçeneği ile müşteri yılda bir kez ödeme yapma imkanına sahiptir.

Denizbank kredi uygulaması dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriye, müşterinin krediye konu olan yerdeki sahip olduğu arsası için gerekli olan finansmanın tamamını sağlayabilmektedir. Söz konusu arazinin yüzde 100’üne finansman sağlamak için bankanın değerlendirmesi sonucu müşteriyi uygun bulması gerekmektedir. “Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi” mirasa konu olan arazilerin aile üyeleri arasındaki alım, satım ve devir işlemlerinde likidite sağlayabilecekleri kredi uygulamasıdır. Söz konusu arazilerle ilgili aile bireyleri dışındaki üçüncü bir şahıs ile alım, satım ve devir işlemleri gerçekleşiyor ise “Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi” uygulamasına dahil olmayıp; söz konusu alım satım işlemleri için Arazi Alım Kredisi uygulaması banka tarafından uygun görülmektedir. Ayrıca Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi uygulaması 15 Mayıs 2014’ten itibaren mirasa konu olan arazileri içine almaktadır.

Kredi uygulaması dahilinde Denizbank’ın uyguladığı faiz oranları müşteri özelinde değişmekte olup, Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi kullanmak isteyen müşteriler kendilerine uygun faiz oranlarını öğrenmek için Denizbank şubelerine başvurabilirler.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın