İş Bankası Plastik Sektörü Destek Paketi

0

İş Bankası KOBİ’lere destek paketleri sunmaktadır. Plastik Sektörü Destek Paketi kapsamında müşterilerinin ihtiyacı olan birçok konuda finansman sağlamaktadır. “Plastik Sektörü İşletme Kredisi” söz konusu paket kapsamında sağlanan kredi imkanlarından biridir. Plastik sektörü işletme kredisi ile şirketlere işletme ihtiyaçları için gerekli olan finansman sağlanmaktadır.

İş Bankası’ndan kredi kapsamında sağlanılan finansman, aylık eşit taksitlerle ödenebilmektedir. Banka paket kapsamında “Plastik Sektörü Hammadde Alım Kredisi” de sunmaktadır. Şirketler söz konusu kredi kapsamında yurt içi ve yurt dışı hammadde alımları için likidite sağlayabilmekte ve bu krediyi 12 aya kadar vadelerle ödeyebilmektedir.

5 Yıla Kadar Vade Olanağı İle “Plastik Sektörü Yatırım Kredisi”

“Plastik Sektörü Yatırım Kredisi” paket kapsamında müşterilere sunulmaktadır. Firmalar yatırım giderleri için gerekli likiditeyi söz konusu kredi ile sağlayabilmektelerdir. Kredi dahilinde sağlanılan finansman Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında ilk 1 yıl anapara ödemesiz olarak ödenmektedir. Kullanılan kredi 5 yıl vadede aylık taksitler olarak tahsil edilebilmektedir. Paket kapsamında “Plastik Sektörü İhracat Kredisi” ile firmalara finansman sağlanabilmektedir. Firmaların ihracat faaliyetlerinde işletme sermayesi için ihtiyaç duydukları finansmanı İş Bankası sağlamaktadır. Banka kredi geri ödemelerinde 12 aya varan vade seçenekleri ve 3 ayda bir faiz ödemeli olmak üzere ödeme kolaylıkları sunmaktadır.

Plastik sektörü destek paketi kapsamında müşterilerin sağlayabileceği bir diğer kredi ise “İşyeri Kredisi”. İşyerlerini büyütmek ve geliştirmek isteyen müşteriler işyeri kredisi ile finansman sağlayarak dükkan, büro gibi gayrimenkul alımları gerçekleştirebilmektedirler. Ticari gayrimenkul alımları için sağlanan finansman uygun vade seçenekleri ve ödeme koşulları ile geri ödenebilmektedir. Paket kapsamında uygulanan faiz oranları müşteri özelinde farklılık arz etmektedir. Size uygun faiz oranlarını öğrenmek ve plastik sektörü destek paketi kapsamında sunulan kredi imkanlarından yararlanmak için İş Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın