Ana SayfaGündemDeniz Bank Konut Kredisi’nde 300 Aya Kadar Vade Avantajı!

Deniz Bank Konut Kredisi’nde 300 Aya Kadar Vade Avantajı!
D

-

Deniz Bank’tan finansman desteği alarak konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar; tam 300 aya kadar vade imkanı ile ev sahibi olabilecekler. Kısa vadeli konut kredisi kullanımlarında ise banka tarafından avantajlı faiz oranları tayin edilmiştir.

Denizbank tarafından belirlenen kredi faiz oranları; müşterinin tercih ettiği vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Kısa vadeler için düşük faiz oranları belirlenirken, vadeler uzadıkça faiz oranları da kademeli olarak yükselmektedir.

Aylık Yüzde 0,91’den Başlayan Faiz Oranları!

Deniz Bank’ın konut kredisi kampanyası dahilinde faiz oranları aylık yüzde 0,91’den başlatmaktadır. Bahse konu faiz oranı 24 aya kadar olan vadeler için geçerli olmaktadır ve uzayan vadelerde faiz oranları artış göstermektedir.

Deniz Bank’tan 25- 36 ay arası vadeli olarak konut kredisi edinmek isteyen müşterilere aylık yüzde 0,97 faiz oranı tatbik edilmektedir. 37-60 ay arası vadeli konut kredisi kullanımlarında ise faiz oranı aylık yüzde 1,01 seviyesine çıkmaktadır. Denizbank’ın konut kredisi kampanyası kapsamında en uzun vade aralığı olarak tayin etiği; 61- 300 ay arası vade ile kredi kullanmak isteyen müşteriler için ise faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur.

Denizbank kendisinden kredi kullanan müşterilerinin alacakları evin konut sigortasını, müşterinin kendisi için yaptırmak zorunda olduğu hayat sigortasını ve yine her konut için zaruri olan DASK’ı (Doğal Afet ve Yangın Sigortası) Deniz Bank’tan yaptırması durumunda banka bütün vadelerde ve bütün tutarlarda aylık yüzde 0,02 faiz oranı indirimi sunmaktadır.

Denizbank, konut kredisi kampanyaları dahilinde müşterilerin yaptırmak zorunda olduğu sigorta poliçelerinin prim ücretlerini müşterilerine yansıtmaktadır. Ayrıca banka müşterilerinden kredi tahsis ücreti olarak kullandıkları kredi meblağının binde beşi oranında kesinti yapmaktadır. Dosya masrafı olarak da adlandırılan bu kesinti bir defaya mahsustur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol