Halkbank’tan Masrafsız “Bordro24 İhtiyaç Kredisi”

0
Halkbank’tan Masrafsız Bordro24 İhtiyaç Kredisi

Halkbank, yeni duyurduğu “Bordro24 İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile müşterilerine masrafsız ve uygun faiz oranlı seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor. Maaşını Halk Bankası’ndan alan müşteriler “Bordro24 İhtiyaç Kredisi” kapsamında 60 ay vadeli 100.000 TL’ye kadar finansman sağlayabilmektedirler.

Bankanın söz konusu tüketici kredisi dahilinde 60 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. 60 aya kadar olan vadelerle kullanılan kredi geri ödemeleri müşteri özelinde değişmektedir. Kredi kapsamında uygulanan faiz oranları müşterinin masraflı ve masrafsız kredi kullanmak istediğine göre farklılık arz etmektedir.

2 Farklı Faiz Oranı!

Masraflı kredi seçeneğinde aylık %1,19  faiz oranı uygulanmaktadır. Banka aylık %1,19 faiz oranı ile sağladığı finansman dahilinde müşteriden kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Masrafsız kredi seçeneğinde ise müşteri aylık %1,25 faiz oranından faydalanacaktır. Masrafsız kredi kullanımında müşteri kredi tahsis ücreti ödemeyecektir.

Bordro24 ihtiyaç kredisi dahilinde 25.000 Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri masraflı kredi seçeneğinden faydalanacak ise aylık %1,19 faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri 60 ay vadede ödemelerini tamamlamak istediği taktirde aylık 623 TL civarında kredi taksitleri ödeyecektir. Müşteri kullandığı 25.000 TL için 75 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ( BSMV hariç) ödeyecektir. Söz konusu finansmanın yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,8334 olacaktır.

25.000 TL likidite sağlamak isteyen müşteri masrafsız kredi kullanmayı tercih ettiğinde aylık yüzde 1,24 faiz oranından yararlanacaktır. Yine 60 ay vadede ödemek istediğinde aylık taksitleri 632 TL civarında olacaktır.

Müşteri söz konusu finansman için dosya masrafı ödemeyecek olup, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19,3923 olacaktır. Bordro24 ihtiyaç kredisi faiz oranları minimum taksit miktarı kadar kredili mevduat hesabı açtıran ve hayat sigortası yaptıran müşteriler için geçerlidir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın