Ana SayfaGündemAnadolu Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Yüzde 0,93’den Başlıyor!

Anadolu Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Yüzde 0,93’den Başlıyor!

-

Anadolu Bank sağladığı kredi imkanları ile müşterilerini ev sahibi yapmaya devam ediyor. Avantajlı faiz oranları ve uzun vade süresi ile Anadolu Bank müşterilerini hayallerindeki eve kavuşturuyor.

Anadolu Bank konut kredisi dahilinde mesken olarak kullanılacak konutlar için finansman sağlamaktadır. Söz konusu kredi kapsamında banka vade süresine göre farklılık gösteren faiz oranları uygulamaktadır. Azami vade 120 ay ile sınırlandırılmıştır.

İki Farklı Faiz Oranı!

Anadolu Bank konut kredisi uyarınca 3 ile 24 ay arasında geri ödeme koşuluyla finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 0,93 faiz oranından yararlanmaktadır. 25 ile 120 ay arası bir vadede kredi ödemesi tamamlanacak ise banka aylık yüzde 0,95 faiz oranı uygulayacaktır.

Anadolu Bank’ın konut kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlamak isteyen bir müşteri, satın alacağı evin ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadar likidite sağlayabilmektedir. Banka bu durumda kefil talep etmektedir. Söz konusu kredi kapsamında satın alınacak olan evin ekspertiz değerinin yüzde 50’si kadar kefilsiz kredi kullanılabilmektedir. Kredi dahilinde banka kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Bankanın bahse konu konut kredisi dahilinde 120 ay vadede ödeme koşulu ile 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 0,95 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda müşteri kredi geri ödemesini aylık bin 400,25 Türk Lirası civarında taksitlerle yapacaktır. 100 bin Türk Lirası olarak kullanılan kredi 120 ay vade sonunda 168 bin 30 Türk Lirası olarak ödenmiş olacaktır. Ayrıca kredi dahilinde banka 500 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Anadolu Bank bahse konu konut kredisi kapsamında ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli talep etmektedir. Ekspertiz ücreti konutun metrekaresine ve lokasyonuna göre farklılık arz etmektedir.  

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,389BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler