Ana SayfaGündemBurgan Bank Konut Kredisi

Burgan Bank Konut Kredisi
B

-

Burgan Bank konut kredisi ile bir ev sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman imkanı sağlıyor. Burgan Bank’ın konut kredisiyle kira öder gibi taksitler ödeyerek hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Banka kredi kapsamında 120 aya varan vade olanağı sunmaktadır. Uzun vade süresi ile kredi taksiti ödemesi müşteriyi sıkıntıya sokmamaktadır. Konut kredisi dahilinde Burgan Bank’ın uyguladığı faiz oranları aylık yüzde 0,94’ten başlamaktadır.

Vadeye Göre Faiz Oranı!

Uygulanacak olan faiz oranı finansman geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. 12 ay vadede ödenebilen kredilerde aylık yüzde 0,94 faiz oranı uygulanmaktadır. 12- 24 ay vadede yararlanılabilecek oran aylık yüzde 0,95; 25 ile 36 ay arasındaki bir vadede tamamlanacak ödemede ise aylık yüzde 0,96 faiz oranından yararlanılabilmektedir. 37 ile 60 ay arasında kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,97; 61- 120 ay arası vadede ise aylık yüzde 0,98 faiz oranından faydalanabilmektedir.

Bahsedilen faiz oranları konut sigortası, hayat sigortası ve DASK’ın (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) banka aracılığı ile yapılması ve hizmet paketi satın alınması durumunda geçerli olan faiz oranlarıdır. Burgan Bank’ın konut kredisi dahilinde banka kredi tahsis ücreti de talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) sağlanan finansman tutarının yüzde 0,5’i (binde 5) kadar tahsil edilmektedir. Burgan Bank’ın söz konusu kredisi dahilinde 60 ay vadede geri ödeme koşulu ile 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 0,97 faiz oranından yararlanmaktadır. Bu durumda aylık 2 bin 206 Türk Lirası kadar taksitlerle sağladığı likiditeyi geri ödeyecektir.

Banka, kredi kapsamında 500 Türk Lirası dosya masrafı tahsil edecektir. Kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,04 olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 12,53’tür.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol