Ana SayfaBankacılıkGaranti Bankası Kartsız İşlemler!

Garanti Bankası Kartsız İşlemler!

Garanti Bankası Kartsız İşlemler! Kartsız Para Çekme! Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödeme! Kartsız EFT İşlemi Yapma! Detaylar İçin...

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası Kartsız İşlem Nasıl Yapılır?

Banka kartının veya kredi kartının evde unutulduğu zamanlarda acil işlem yapılması gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda Garanti Bankası paramatiklerden müşterisi olan veya olmayanlara kartsız işlem hizmeti sunuyor.

Garanti Bankası paramatikleri kullanılarak banka müşterisi olunup olunmaması fark etmeksizin paramatik giriş butonuna basarak kartsız işlem yapılabilir. Garanti Bankası kartsız işlem hizmeti kullanılarak para çekme işlemi, kredi kartı borcu ödeme işlemi, vadesiz mevduatta para yatırma işlemi ve EFT işlemi yapılabilir.

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme

Banka kartının unutulması halinde mobil bankacılık aracılığı ile Garanti Bankası ATM’lerinden kartsız para çekilebiliyor. Garanti Bankası paramatiklerinde giriş butonuna basıp para çekme menüsüne girerek cep telefonundaki QR kodunun okutulması ile para çekilebilir.

Garanti Bankası Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödeme

Garanti Bankası paramatikleri kullanılarak kart kullanmadan kredi kartı borcu ödenebiliyor. Garanti Bankası kartsız kredi kartı borcu ödeme işlemi kart veya müşteri numarası girilerek yapılabiliyor. Yapılan ödeme işlemi yapıldığı günden itibaren geçerli oluyor ve yatırılan fazla tutarlar kredi kartına ödeme olarak aktarılıyor.

Garanti Bankası Kartsız Vadesiz Mevduat Hesabına Para Yatırma

Garanti Bankası müşterileri banka kartı olmadan IBAN, hesap numarası veya Paracard numarasını kullanarak vadesiz mevduat hesaplarına para yatırabiliyorlar. Garanti Bankası kartsız vadesiz hesaba para yatırma işlemi sadece yurtiçi bankamatiklerinden yapılabiliyor.

Garanti Bankası Kartsız EFT İşlemi Yapma

Garanti Bankası paramatiklerinden kart kullanmadan EFT işlemi yapılabiliyor. EFT işlemini yapabilmek için alıcının TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ve IBAN numarası bilinmesi gerekiyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.