Ana SayfaEtiketlerEFT

EFT

Bankaların EFT Saatleri 2023! (GÜNCEL)

Güncel EFT Saatleri araştırma yapan vatandaşlar haftasonu EFT yapılıyor mu? Bankaların EFT saatleri, EFT nasıl yapılır, EFT ücretleri ne kadar, havale ile EFT arasında farklar neler? Sorularına yanıt arıyor. Detaylar haberimizde…

Haftasonu EFT Yapılır Mı?

Haftasonu EFT yapılır mı? Haftasonu yapılacak para transferleri için hangi yöntemi izlemek gerekir? Bankaların EFT saatlerini detaylı bir şekilde bu yazımız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Cebe Havale Nedir? Cepbank İşlemi Nasıl Yapılır?

Cebe Havale Nedir? Günümüzde en çok kullanılan para gönderme ve para alma sistemlerinden biridir. CEPBank İşlemi Nasıl Yapılır? Cebe Havale Nasıl Gerçekleşir? Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir?

Yanlış Hesaba Para Yatırılması Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Yanlış hesaba para yatırılması durumunda izlenmesi gereken adımlar haberimizde..

Garanti Bankası Kartsız İşlemler!

Kredi kartı veya banka kartının unutulması halinde kart gerektiren çoğu işlemi Garanti Bankası müşterileri kartsız da yapabiliyor. Peki, Garanti Bankası kartsız işlemler arasında hangi işlemler yer alıyor?

Havale ve EFT Arasındaki Farklar!

Banka hesapları arasındaki para transferi işlemleri için havale ve EFT yöntemleri kullanılıyor. Havale ve EFT arasındaki fark nedir?

EFT İle Havale Arasındaki Fark Nedir?

Ülkemizde, para transferi ve aktarımı için tercih edilen başlıca ödeme yöntemleri EFT ve Havale’dir. Bankalarda bulunan bir hesaptan başka bir hesaba para transferi olarak özetlenebilecek bu iki ödeme yöntemi sayesinde, banka hesabınızdan bir arkadaşınıza veya ödeme yapmak istediğiniz bir kuruluşa kolayca ödeme gönderebilirsiniz.

Virman Nedir? Nasıl Yapılır?

Virman yapmak, bankacılık sektörü içerisinde kullanılan terimler arasında yer almaktadır. Bu gibi terimler, genellikle yerine getirilmesi gereken işlemlerin daha doğru ve bilinçli bir şekilde...

EFT Nedir? EFT Ücreti Almayan Bankalar Hangileridir?

EFT Nedir? EFT Ücreti Almayan Bankalar 2018! Hangi Durumlarda Hesap Kesim Ücreti Alınmaz? Hesap İşletim Ücreti İadesi!

2019 EFT Masrafları Bu Bankalarda Alınmıyor

2018 EFT Masrafları Bu Bankalarda Alınmıyor! EFT Ücreti Almayan Bankalar! EFT ve Havale Ücreti Yok! Hesap İşletim Ücreti, Para Transferleri, ATM İşlemleri, Havale İşlem Ücretleri…