Ana Sayfa Krediler Ziraat Bankası’ndan Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası’ndan Masrafsız Tüketici Kredisi

-

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

1863 yılında Mithat Paşa tarafından kurulan ve Türkiye’nin üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası kişilerin kullanımına sunduğu kredilendirme çeşitleri ile bireylerin finansman ihtiyacını karşılarken reel ekonominin büyümesine de destek sağlıyor.

Ziraat Bankası’nın bireysel kredilendirme çeşitleri arasında kredi tahsis veya istihbarat ücreti gibi ücretler ödemek istemeyen kişilere özel kredi çeşitleri de bulunuyor. Ziraat Bankası başlattığı kredi kampanyası ile bir kuruş talep etmeden bireysel gereksinimlerini karşılamak için finansmana ihtiyacı olan kişilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Ziraat Bankası tüketici kredisi ile çeşitli bireysel gereksinimleri olan kişilerin finansman ihtiyaçlarını 48 ay vade seçeneği ve kredi tahsis ücreti uygulamadan karşılıyor. Ziraat Bankası’nın 48 ay vadeli tüketici kredisi ile istihbarat ve haberleşme ücreti ödemeden %1,26 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Bununla birlikte Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisinin kredilendirme miktarını öğrenebilmek için Ziraat şubelerine müracaat edilmesi gerekiyor.

Ziraat Bankası’ndan 48 ay vade ve %1,26 faiz oranıyla 20.000 tutarında masrafsız tüketici kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 589,01 TL oluyor. Ziraat Bankası, masrafsız tüketici kredisi kapsamında kredi kullananlardan vergiler dışında komisyon ücreti ve kredi tahsis ücreti talep etmiyor. Ayrıca Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi üç ayda bir eşit taksit ödemeli de kullanılabiliyor.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisine başvuru formu, nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre gelir belgesi ve ilave belgeler ile Ziraat şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,615BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,431TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler