Ana Sayfa Krediler Kuveyt Türk’ten Hac ve Umre Finansmanı

Kuveyt Türk’ten Hac ve Umre Finansmanı

-

Kuveyt Türk Hac Finansmanı

Ülkemizde hizmet veren katılım bankaları kutsal toprakları ziyaret etmek için nakitte ihtiyacı olanlara finansman sağlıyor. Ülkemizde hizmet veren katım bankalarından Kuveyt Türk de kutsal topaklar ziyareti için finansman sağlıyor. Kuveyt Türk Hac ve Umre finansmanı ile Hac görevini yerine getirmek isteyenlere ve kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenlere uygun vade ve kar oranları ile finansman sağlıyor. Kuveyt Türk Umre finansmanından yararlanabilmek için tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olması gerekiyor ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yayınladığı listede yer alması gerekiyor.

Kuveyt Türk Hac ve Umre Finansmanı ile Hac ve Umre ibadetlerini yerine getirmek için nakit ihtiyacı olanlar 48 aya varan vade seçenekleri ile Hac ve Umre finansmanından yararlanabiliyor. Kuveyt Türk Hac ve Umre finansmanı vade fark etmeksizin %1,20 kar oranı ile alınabilirken finansman ödemeleri esnek ödeme seçenekleri ile kolaylıkla yapılabiliyor.

Kuveyt Türk’ten 5.000 TL tutarında Hac ve Umre finansmanı %1,20 kar oranı ve 48 ay vade ile alınması halinde finansmanın aylık taksiti 145,00 TL olurken ödenecek toplam tutar 6.960,03 TL oluyor.

5.000 TL tutarında Hac ve Umre finansmanı %1,20 kar oranı ve 48 ay vade ile alınması halinde finansmanın aylık toplam maliyet oranı %1,4634 olurken finansmanın masraflarını, kar oranını ve vergisini kapsayan efektif yıllık kar oranı %19,0451 oluyor.

Kuveyt Türk Hac ve Umre finansmanı başvurusu Kuveyt Türk şubelerine müracaat edilerek yapılabiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,611BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler