Ana SayfaKredilerAlternatifbank’tan Teminatsız İhtiyaç Kredisi

Alternatifbank’tan Teminatsız İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ABank Teminatsız İhtiyaç Kredisi

Çeşitli masraflarını finanse etmek isteyenlere ve nakit ihtiyacı olanlara ülkemizde ihtiyaç kredisi veren banka sayısı oldukça fazladır. Çeşitli masraflarını finanse etmek isteyenlere ve nakit ihtiyacı olanlara ihtiyaç kredisi veren bankaların arasında 1991 yılında kurulan ve 1992 yılında faaliyete başlayan Alternatifbank da yer alıyor. Alternatifbank ihtiyaç kredisi ile masrafları fazla olduğu için kredi kullanmak isteyenlere teminat talep etmeden uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

ABank ihtiyaç kredisi ile masraflarını finanse etmek için kredi kullanma yoluna başvuranlar en az 3 ay vade en fazla 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. ABank’ın beyaz eşyadan tatile, giyimden eğitim masraflarına kadar çeşitli harcamaların finansmanı için kullanılabilen ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası yaptırılması gerekiyor.

Alternatifbank ihtiyaç kredisinin faiz oranları tercih edilen kredi vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. Alternatifbank ihtiyaç kredisi kapsamında 0-6 ay vadeli ihtiyaç kredisine %1,42, 6-30 ay vadeli ihtiyaç kredisine %1,41 ve 30-48 ay vadeli ihtiyaç kredisine %1,42 faiz uyguluyor.

ABank’tan 36 ay vade ve %1,43 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 374 TL oluyor. Kredinin faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan aylık maliyet oranı %1,79 olurken yıllık toplam maliyet oranı %21,46 oluyor.

ABank ihtiyaç kredisi başvurusu nüfus cüzdanı, adres teyit edici belge ve çalışma durumuna göre gelir belgesi ile ABank şubelerine müracaat edilerek yapılabiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.