Ana SayfaDiğer İş İlanlarıABank Stajyer Öğrenci Alımı Yapacağını Duyurdu!

ABank Stajyer Öğrenci Alımı Yapacağını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

26 tanesi İstanbul ve 27 tanesi İstanbul dışında olmak üzere Türkiye genelinde  53 tane şubesi bulunan ABank yaklaşık olarak 23 yıldır ülkemizde hizmet vermekte. 1000 ile 1500 arasındaki kadrosundaki personel sayısı ile odaklı bankacılık stratejisini benimseyip, müşterilerinin sorunlarına en uygun çözümleri sunarak vatandaşlar tarafından birinci sırada tercih edilen banka olmayı amaçlıyor.

ABank personel alımlarının yanında staj yapmak isteyen öğrencilere de kapılarını açıyor. Ülkemizdeki öğrencilerin kendi bünyelerinde staj yapma imkanı tanıyarak, onlara alanlarında daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor. Bu kapsamda ABank uzun dönemli stajyer ilanı duyurusu yaptı. İstanbul lokasyonlu staj yapacak öğrencilerin staj yapmak istedikleri ilgili bölümü gönderdiklerini CV’de belirtmeleri gerekmektedir.

Banka, stajyer öğrencilere bazı kriterler sunmuştur. Bunlardan biri 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerde eğitim görmek. Mezun yahut yükse lisans öğrencilerin de başvurularını değerlendirmeye alacak olan banka, stajyer öğrencilerin haftanın en az 3 iş günü tam zamanlı olarak çalışabilecek durumda olmalarını talep etmektedir. Öğrencilerin MS Office programları hakkında bilgi sahibi olması, programları kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Banka staj başvurusunda bulunacak öğrencilerin analitik düşünebilme kabiliyetlerini kazanmış olmaları, insanlarla olan diyaloglarının kuvvetli, insanlara karşı güleryüzlü, takım çalışmalarında başarılı olmaları gerekmektedir. ABank, öğrenmeyi, araştırmayı seven, gelişime her zaman açık olan öğrencilerin staj başvurularını değerlendirmeye alacaktır. Çünkü ABank, bankacılık alanında eğitim gören öğrencileri daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.

ABank staj başvurusu 10 Haziran 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

ABank tarafından ilgili stajyer ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-uzun-donem-stajyer-1076187?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.