Advert Advert Advert

ING Bank’tan E-Kredi

ING Bank’tan E-Kredi
ING Bank’tan E-Kredi -

ING Bank e-kredi ile nakit ihtiyacı olanlar zaman kaybetmeden kolaylıkla uygun vade ve faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

ING Bank Online İhtiyaç Kredisi

Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı internet ortamı bankacılık sektörünü de etkilediği için günümüzde çoğu banka kredi kullanmak isteyen tüketicilere şube dışındaki başvuru kanalları aracılığıyla kredi veriyor. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla tüketiciye kredi kullanma imkanı tanıyan bankalar arasında ING Bank da yer alıyor. ING Bank e-kredi ile masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere şubeye gitmeden, sıra beklemeden, tatil veya mesai saati fark etmeksizin ve belge ibrazında bulunmadan ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

ING Bank e-kredi ile bankaya giderek zaman kaybetmek istemeyenler gelir belgesiz ve kefilsiz ihtiyaç kredisini 36 ay vade ile kullanabiliyor. ING Bank’ın ben dijitalim diyenlere özel ihtiyaç kredisi sloganıyla duyurduğu e-kredi ile nakit ihtiyacını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler 7 gün 24 saat boyunca kredi başvurusu yapabiliyor ve mesai saatleri dışında da krediyi kullanabiliyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi kapsamında elektronik ortamda kullanılabilen e-krediden %1,49 faiz oranıyla yararlanılabiliyor. Fakat e-kredinin faiz oranının müşteri özelinde değişiklik gösterme ihtimali de bulunuyor.

ING Bank’tan 36 ay vade ve %1,49 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında e-kredi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 379 TL olurken kredi kapsamında ING Bank tarından tahsil edilen kredi masraflarını kapsayan aylık toplam maliyet oranı %1,8188 olurken yıllık toplam maliyet oranı %24,1464 oluyor.

ING Bank e-kredi başvurusu ING Bank internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla yapılabiliyor.

ingbank ING Bank ihtiyaç kredisi ING Bank e-kredi e-kredi ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Vakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!