Ana Sayfa Krediler Şeker Finans’tan 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Şeker Finans’tan 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

0

Şeker Finans Kiraya Son Kampanyası

Hayalindeki eve kavuşmak isteyenlere ve ev alarak yatırım yapmak isteyenlere bankaların yanı sıra finans kuruluşları da konut kredisi veriyor. Ev almak için finansmana ihtiyacı olanlara kredi veren finans kuruluşları arasında ülkemizde özel bankacılık hizmeti veren Şekerbank’ın iştiraki olan Şeker Finans da yer alıyor. Finans şirketi statüsünde olan Şeker Finans’ın kiraya son konut kredisi kampanyası ile ev almak isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyası ile ev almak için finansal desteğe ihtiyacı olanlara 360 ay vade ile konut kredisi veriyor. Şeker Finans konut kredisi kampanyası ile ev almak isteyenler 360 ay vadenin yan sıra 900.000 TL’ye varan kredi tutarından da yararlanabiliyor.

Şeker Finans konut kredisinin faiz oranları vade seçeneğine göre farklılık gösterebiliyor. Şeker Finans 12-120 ay vadeli konut kredisine %1,12 faiz ve 121-360 ay vadeli konut kredisine %1,19 faiz uyguluyor.

Şeker Finans’tan 120 ay vade ve %1,12 faiz oranıyla 50.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 760 TL oluyor. Ayrıca kredinin ekspertiz ücretini, faizini, ipotek tesis ücretini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı 14,8633 oluyor.

Şeker Finans konut kredisi başvurusu Şekerbank şubelerinden, internet şubesinden ve telefon bankacılığından kolaylıkla yapılabiliyor.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version