Ziraat Bankası’ndan Altın Mevduat Hesabı!

Ziraat Bankası'ndan Altın Mevduat Hesabı! Ziraat Bankası'ndan Altın Mevduat Hesabının Avantajları Nelerdir? Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası’ndan Altın Mevduat Hesabı!

Altınlarını yatırıma dönüştürmek ya da altınlarını korumak isteyen ancak çalınmasından ya da işçilik maliyetlerinden çekinen müşterilerine özel Altın Hesabı sunan Ziraat Bankası, altın mevduat hesabı sunuyor.

Ziraat Bankası Altın Mevduat Hesabı ile müşteriler isterlerse vadeli isterlerse de vadesiz hesap açıp, altınlarını yatırabilmektedirler.

Gram bazında alım ve satın işlemleri gerçekleşmektedir. Müşteriler diledikleri zaman altınlarını nakit paraya dönüştürebilirler. İşçilik problemleri, düşük miktarlı ayar problemi ve benzeri gibi çeşitli sorunlara karşı önlem alan Ziraat Bankası, çeşitli başvuru kanalları sunmaktadır.

Mevduat Hesabı Başvuruları şubelerden yapılabilindiği gibi aynı zamanda Ziraat Bankası internet şubesi ve telefon bankacılığı ile de gerçekleşebilmektedir. Telefon bankacılığı ile yapılan başvurularda 444 00 00 numaralı hattın aranması gerekmektedir.

Mevduat hesabında yapılan birikimler altın fiyatlarına duyarlı olarak vadesiz tercihe göre Türk Lirası ya da USD hesabında gram bazında değerlendirmeye alınacaktır. Mevduat hesabı kapsamında herhangi bir ek masraf ya da komisyon tahsil edilmemektedir. Türk Lirası cinsinde açılan hesaplarda haftanın her günü ve her saatinde, USD cinsinden açılan hesaplarda ise sabah saat 09.00 ile akşam saat 18.00 arasında alım ve satım işlemleri gerçekleşmektedir.

Hesaptaki altınların saflığı 1000/1000 olarak belirlenip, minimum işlem limiti 0,01 gram olmaktadır. Fiziki olarak teslimat gerçekleşmeyip, altının saflık derecesi 995/1000 olmalıdır.

Tam altın dengi 6,44 gram, yarım altın dengi 3,22 gram, çeyrek altın dengi 1,61 gram olarak satış gerçekleşmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…