10.000 TL Şimdi Al, Bayramdan Sonra Öde Kampanyası ING Bank’tan!

0

ING Bank bayrama özel şimdi al sonra öde kredi kampanyası düzenledi. Düşük faiz oranlarından yararlanarak, kredi ödemelerini erteleyebilir, anında başvuru yaparak, kredinize hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

Başlıklar

ING Bank’tan Ertelemeli Kredi Fırsatı!

2018 Bayram Kredileri Kampanyaları arasında yer alan ING Bank’ın düzenlendiği kampanyada faiz oranları yüzde 1,49’dan başlamaktadır. Faiz oranları değişken olup, bu kişilerin kredi notuna göre değişiyor. 48 ay vade imkanı sağlanıp, banka şubelerinden yapılan başvurularda belgelerin eksiksiz olması gerekiyor. Bunlar; T.C. numaranızın bulunduğu kartınız, gelir belgeniz, ikametgah belgeniz ve bankanın talep edebileceği ek belgelerdir. Kredi çekebilmek için 18 yaşından büyük olmanız, gelir belgenizin olması gerekiyor. Eğer kredi notunuz düşükse de borçlarınızı ödeyip, ödeme alışkanlıklarınızı düzene sokabilirsiniz. Bunun için tüm ödemelerinizin düzenli olması gerekiyor. Unutmayın, kredi notunuz ne kadar yüksek kredi alma şansınız o kadar yüksek olur.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

10.000 TL ING Bank Bayram Kredisi

ING Bank’tan 10 bin lira bayram kredisi almanız halinde yüzde 1,49 faiz uygulanması için kredi notunuzun 1850’de yüksek olması gerekiyor. 48 ay vadeli 10 bin lira almanız halinde de aylık ödemeniz 312 lira oluyor. Toplam geri ödeme tutarı ise 14 bin 981 lira olarak hesaplanıyor. Yüzde 1,59 ile aynı krediyi alırsanız aylık ödemeniz 319 lira, toplam geri ödemeniz ise 15 bin 357 lira oluyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın