Ziraat Bankası köklü bir banka olara kuruluşundan bu yana halka hizmet veren güçlü kamu bankalarındandır. Birçok kredi fırsatıyla finansal ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alan banka, güncel fırsatlardan da yararlanmanızı ön görmektedir.

Bilindiği üzere TOKİ ödemelerine ilişkin yeni düzenlemeler gerçekleştirilmişi. Yapılan düzenlemelerle birlikte TOKİ bir indirim kampanyası başlatmıştı. Borçlarını ödemek isteyenler için indirim başlatan TOKİ’nin kampanyası üzerine bazı bankalar kredi ürünleri geliştirmiştir. Ziraat Bankası da TOKİ indirimine yönelik konut kredisi ürünleri gerçekleştiren bankalardandır.

TOKİ indirim kampanyası, borçlarınızda %20’lik bir indirim sağlayarak borcunuzu rahat bir şekilde ödemenizi sağlayan kampanyalardandır. 22 Ağustos 2016 tarihi itibariyle başlayan kampanya, 175 bin kişinin bu kampanyadan faydalanmasını sağlayacak. Ziraat Bankası’na başvurarak katılabileceğiniz bu indirim kampanyası ile geri ödeme taksidi 2013 yılı sonunda başlamış kişiler faydalanabilecek.

Ziraat Bankası TOKİ İndirimine Özel Konut Kredisi için kredi başvurusu 22 Ağustos 2016 ve 30 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilebilir. Bu özel konut kredisi ile TOKİ’ye olan borçlarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. TOKİ indirimi için bir faiz bilgisi henüz verilmemiştir.

Bankanın diğer indirimli konut kredileri %0,82 gibi oranlarla başlamaktadır. Vade süresine göre değişiklik gösteren konut kredisi faiz oranları, 120 aylık vadelerde %0,95’e kadar çıkmaktadır. Bankanın indirimli kredileri böyle bir çizgide ilerlerken bankanın TOKİ İndirimine Özel Konut Kredisi için başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu ve detaylı bilgi edinimi de yine bankadan sağlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.