Vakıfbank 122 TL Taksitle Nakit Avans Kampanyası

Vakıfbank, fırsatlarını bayram öncesi birçok fırsatı sıralayarak müşterilerine avantajlı imkanlar sunmaktaydı. Hizmetlerine ve kampanyalarına yenilerini ekleyen bankanın kredi kartı ürünleri için de yeni kampanyaları bulunmaktadır.

30 Eylül 2016 tarihinde sonlanacak olan kampanya, aylık 122 TL’lik taksitlerle nakit avans fırsatı sağlamaktadır.

Vakıfbank 122 TL Taksitle Nakit Avans kampanyası 1.000 TL 9 taksitlik işlemlere %1,49 faiz oranlarıyla sizleri karşılamaktadır. Faiz dışında sizlerden herhangi bir komisyon ve ücret alınmaması da harcamalarınızda ve nakit ihtiyaçlarınızda ekstra bir masraf düşüşü sağlamaktadır.

Vakıfbank Worldcard için geçerli olacak olan bu kampanya, nakit avans kredi ile sizlere uygun taksitlendirmelerle sağladığı fırsatlar dahil geri ödeme konusunda da kolaylık sağlamaktadır.

Nakit avans kredi fırsatındansa asıl kart ve ek kart sahipleri faydalanabilmektedirler. Kredi kullanımlarında kartınızın limitleri dahilinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca nakit çekim kriterlerini de sağlamalısınız.

Kampanyaya katılmak için SMS şartı aranmamaktadır. Nakit avans kampanyasına katılım için internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Kartınızla yapılan nakit avans kredi çekimleriniz için ATM’leri veya işimi şubede halletmek istiyorum diyenler de şubeleri kullanma imkanınınız bulunmaktadır. Telefon bankacılığı yoluyla da yine kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya dahilinde tutulan nakit avans başvurusu için Taksitli Nakit Avans menüsünün kullanılması gerekmektedir. Bu menü aracılığıyla yapacağınız işlemler için ilgili NakiteTaksit fırsatı dahilinde aylık %1,49 faiz oranları yansıtılacaktır.

Nakit avans başvurusu yapmak isteyen kart sahipleri bu kampanya dönemi için en fazla 2 kere yararlanma hakkına sahiptir. 1.000 TL için aylık maliyet oranı %1,79, yıllık maliyet oranıysa %21,46’dır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.