ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

0

ING Bank, 2007’de Oyak Grubu’nun hisselerini satın almasıyla birlikte Türkiye’de aktif olarak faaliyet göstermeye başlayan bankalardan bir tanesidir.

ING Bank müşterilerine sunduğu ürünlerle müşteri memnuniyetini ifade ederek, yenilikçi bir yapılanmayla her müşterisine özel imkanlar arz etmektedir. Bankanın konut kredisi faiz oranları da sizlere özel fırsatları ayağınıza getirmektedir.

Ev almak isteyenler için ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül ayının verdiği fırsatları kaçırmamak gerekmektedir. Genel itibariyle bankanın kredi faiz oranları %0,99 ve %1,20 arasında değişebilmektedir.

Bankanın ürünleri arasındaysa, Sabit Taksitli Mortgage ürünü ön plana çıkmaktadır. Sabit Taksitli Mortgage kredisi için uygulanan faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Başlangıç itibariyle %0,99 gibi oranlar, konut kredisi kullanımlarınızda sizleri karşılamaktadır. Banka kullanacaığınız kredilerde sizlere 120 aya kadar vadeler sunmaktadır.

Bankanın minimum olarak karşınıza çıkardığı kredi 3 ve 36 ay arasındaki vade seçenekleri için %0,99’luk oranlar içeren seçenektir. Artan vadelerle birlikte kredi faiz oranları da haliyle biraz artış gösterebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Bankanın 37 ve 60 ay aralığındaki konut kredisi faiz oranları %1,01 gibi oranlara yükselmektedir. Kredi başına uygulanan bu oranlar BMSV’den muaftır. Konut kredisi için son seçenek 61 ve 120 ay vade aralığındaki %1,14’lük kredi faiz oranları içeren kredidir. Böylece oranlar %1,14’e kadar çıkmaktadır. Konut kredileri için sizden ayrıca ek ücretler de talep edilmektedir. Bunlar ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti ve sigorta masrafları olabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın