Ana SayfaKredilerING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, 2007’de Oyak Grubu’nun hisselerini satın almasıyla birlikte Türkiye’de aktif olarak faaliyet göstermeye başlayan bankalardan bir tanesidir.

ING Bank müşterilerine sunduğu ürünlerle müşteri memnuniyetini ifade ederek, yenilikçi bir yapılanmayla her müşterisine özel imkanlar arz etmektedir. Bankanın konut kredisi faiz oranları da sizlere özel fırsatları ayağınıza getirmektedir.

Ev almak isteyenler için ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül ayının verdiği fırsatları kaçırmamak gerekmektedir. Genel itibariyle bankanın kredi faiz oranları %0,99 ve %1,20 arasında değişebilmektedir.

Bankanın ürünleri arasındaysa, Sabit Taksitli Mortgage ürünü ön plana çıkmaktadır. Sabit Taksitli Mortgage kredisi için uygulanan faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Başlangıç itibariyle %0,99 gibi oranlar, konut kredisi kullanımlarınızda sizleri karşılamaktadır. Banka kullanacaığınız kredilerde sizlere 120 aya kadar vadeler sunmaktadır.

Bankanın minimum olarak karşınıza çıkardığı kredi 3 ve 36 ay arasındaki vade seçenekleri için %0,99’luk oranlar içeren seçenektir. Artan vadelerle birlikte kredi faiz oranları da haliyle biraz artış gösterebilmektedir.

Bankanın 37 ve 60 ay aralığındaki konut kredisi faiz oranları %1,01 gibi oranlara yükselmektedir. Kredi başına uygulanan bu oranlar BMSV’den muaftır. Konut kredisi için son seçenek 61 ve 120 ay vade aralığındaki %1,14’lük kredi faiz oranları içeren kredidir. Böylece oranlar %1,14’e kadar çıkmaktadır. Konut kredileri için sizden ayrıca ek ücretler de talep edilmektedir. Bunlar ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti ve sigorta masrafları olabilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.