Halkbank Parafcard Bayrama Özel Nakit Avans Kampanyası

0

Bayramda ihtiyaçlarınız artıyor mu? Bayramda ihtiyaçları artanlara Halkbank’ın avantajları bitmiyor. Bayramda da ihtiyaçlarınız karşılanmaya devam edilsin diye bayrama özel fırsatlar ve kampanyalarla karşımıza çıkan banka nakit avans fırsatlarını yeniliyor.

Halkbank Parafcard Bayrama Özel Nakit Avans Kampanyası sizlerle! Bankanın sunduğu Parafcard ile 15 Eylül 2016 tarihine kadar olan harcamalarınız için minimum 200 TL ve maksimum 7.500 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza, değişen taksitlendirmelerle %1,75’lik faiz oranlarıyla Taksitli Nakit Avans sunuluyor.

Bankanın nakit avans kredi kampanyasına başvurularınız içinse Halkbank şubeleri, ATM’ler, internet şubesi ve Halkbank Dialog kullanılabilir.

Kampanya 15 Eylül 2016’da sona erecektir. Kampanyanın taksitlendirmeleriyse 3 ay, 6 ay ve 9 ay şeklindedir. Bu taksitlendirmelerde %1,75 faiz oranı sizleri beklemektedir. Bayrama özel nakit avans kredi için maksimum tutar 7.500 TL’dir. Elbette kredi kartı limitleriniz de bu bağlamda dikkate alınması gereken bir diğer husustur. Ek olarak daha önceden çekilen taksitli nakit avans ile 7.500 TL’ye ulaşan müşteriler bu nakit avans kredi kullanamayacaklardır.

Kartınızın taksitli nakit avans işlemlerine açık olması ve aynı zamanda bireysel müşteriler olmanız gerekmektedir. Taksitli nakit avans fırsatı için herhangi bir iptal söz konusu değildir ancak erken kapama yapılabilir.

Bankanın nakit avans kredi fırsatı için yapacağınız işlemlerde Taksitli Nakit Avans menüsü üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Ticari kredi kartlarıysa uygulama dışında tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Halkbank iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın