Ana SayfaKredilerDenizbank Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları
D

-

Denizbank Mortgage Kredisi

Denizbank konut kredisi olarak Mortgage paketleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Denizbank tarafından sunulan bu kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı sabit olup yüzde 1,01’dir. Üstelik bu Mortgage kredisi masrafsız olarak veriliyor. Yani kredi için tahsis ücreti olan banka komisyonunu ödemiyorsunuz. Ancak diğer masraflar için Denizbank şubelerinden ya da Denizbank telefon şubeden bilgi alabilirsiniz.

Denizbank konut kredisi faiz oranları güncellendiği için şu anda en avantajlı kredilerden birini Denizbank veriyor. Özellikle vadeyi düşürerek aldığınız krediler için daha az kredi faiz oranı ödemeniz gerekecek. Örneğin 60 ay vadeli bir kredi almak istediğiniz zaman bu kredinin faiz oranı 1,01 oluyor. Ancak sizler vadeyi çoğalttığınızda banka zarar etmemek için kredi faiz oranını yükseltmek durumunda kalacaktır.

Kredi için isteyebileceğiniz vade seçenekleri bellidir. Buna göre kredi için seçebileceğiniz vade sayısı 1 ay ile 120 ay arasında değişir. Krediye başvuru yaparken vade seçeneğini de bildirmeniz gerekiyor. Aksi halde daha sonra işlem yapmak istediğiniz zaman çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı 12,12’dir. Bankadan 100 bin lira konut kredisi alarak bu krediyi 60 ay vadede, yani 5 yılda ödemek isterseniz kredi için toplamda 33 bin 830 lira faiz ödemesi yapmanız gerekiyor. Sigorta bedeli ve ekspertiz ücreti bu miktarın dışındadır.

60 ay vadeli 100 bin liralık krediyi geri ödemek istediğinizde bir ay için 2 bin 230 lira geri ödeme yapmanız gerekiyor. Bu kredinin kredilendirme oranı yüzde yetmiş beş olarak belirlenmiştir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol