Ana SayfaKredilerVakıfbank Bayram Sonrası Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Vakıfbank Bayram Sonrası Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Birçok bankanın arka arkaya konut kredisi faizlerini düşürmüş olması Vakıfbank’ın da konut kredisini faizlerini düşürmesine neden oldu. Konut kredisi faizlerini düşüren Vakıfbank artık 0,95 kredi faiz oranıyla konut kredisi veriyor. Ancak bu krediye ek olarak birtakım masrafların ödenmesi gerekiyor. Şu anda bütün bankaları kıyasladığımızda Vakıf Katılım Bankası dışında en avantajlı konut kredisi faiz oranlarından birinin Vakıfbank’ta olduğunu söyleyebiliriz.

Konut kredisi çekerken en çok tercih edilen vade seçeneği olan 120 ay vade için Vakıfbank konut kredisi faiz oranı 0,95’tir. Bu kredi faiz oranının 120 ay vadede sabit olması miktarın değişken olmasını sağlıyor. Yani ne kadar kredi çekerseniz çekin bu kredi faiz oranıyla değerlendiriliyorsunuz.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası bünyesinde kredi alan kişilerin 1 aydan 120 aya kadar vade talep etmeleri gerekiyor. Bankanın vermiş olduğu bu kredi Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi kampanyası olarak veriliyor.

Vakıfbank sayesinde 100 bin lira konut kredisi çekmek isteyen kişilerin ilk olarak ödemeleri gereken ücret kredi tahsis ücretidir. Bu kredi için kredi tahsis ücret 100 bin liralık kredide 500 liradır. Buna ek olarak ekspertiz ücreti de krediden önce sizlerden talep edilir. Ekspertiz ücret Vakıfbank konut kredisi için 800 lira olarak belirlenmiştir. Ancak bu ekspertiz ücreti eve göre değişiklik gösterebilir.

Vakıfbank Sarı Panjur Halden Anlayan konut kredisi kampanyası bünyesinde 100 bin liralık kredi çeken bir kişi bunu 120 ay vadede geri ödemek isterse Vakıfbank’a ayda 1400 lira ödeme yapmalıdır. Kredinin tamamı ödendiğinde Vakıfbank’a toplamda ödemiş olacağınız kredi faizi miktarı ise 68 bin 28 lira olacaktır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.