Vakıfbank Bayram Sonrası Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

0

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Birçok bankanın arka arkaya konut kredisi faizlerini düşürmüş olması Vakıfbank’ın da konut kredisini faizlerini düşürmesine neden oldu. Konut kredisi faizlerini düşüren Vakıfbank artık 0,95 kredi faiz oranıyla konut kredisi veriyor. Ancak bu krediye ek olarak birtakım masrafların ödenmesi gerekiyor. Şu anda bütün bankaları kıyasladığımızda Vakıf Katılım Bankası dışında en avantajlı konut kredisi faiz oranlarından birinin Vakıfbank’ta olduğunu söyleyebiliriz.

Konut kredisi çekerken en çok tercih edilen vade seçeneği olan 120 ay vade için Vakıfbank konut kredisi faiz oranı 0,95’tir. Bu kredi faiz oranının 120 ay vadede sabit olması miktarın değişken olmasını sağlıyor. Yani ne kadar kredi çekerseniz çekin bu kredi faiz oranıyla değerlendiriliyorsunuz.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası bünyesinde kredi alan kişilerin 1 aydan 120 aya kadar vade talep etmeleri gerekiyor. Bankanın vermiş olduğu bu kredi Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi kampanyası olarak veriliyor.

Vakıfbank sayesinde 100 bin lira konut kredisi çekmek isteyen kişilerin ilk olarak ödemeleri gereken ücret kredi tahsis ücretidir. Bu kredi için kredi tahsis ücret 100 bin liralık kredide 500 liradır. Buna ek olarak ekspertiz ücreti de krediden önce sizlerden talep edilir. Ekspertiz ücret Vakıfbank konut kredisi için 800 lira olarak belirlenmiştir. Ancak bu ekspertiz ücreti eve göre değişiklik gösterebilir.

Vakıfbank Sarı Panjur Halden Anlayan konut kredisi kampanyası bünyesinde 100 bin liralık kredi çeken bir kişi bunu 120 ay vadede geri ödemek isterse Vakıfbank’a ayda 1400 lira ödeme yapmalıdır. Kredinin tamamı ödendiğinde Vakıfbank’a toplamda ödemiş olacağınız kredi faizi miktarı ise 68 bin 28 lira olacaktır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın