Ana SayfaBirikim & YatırımDeniz Bank Bonus Nakit Avans Fırsatı!

Deniz Bank Bonus Nakit Avans Fırsatı!
D

Deniz Bank Bonus Nakit Avans Fırsatı! Deniz Bank Bonus Nakit Avansın Avantajları Nelerdir? Detaylar İçin...

-

Deniz Bank Bonus Nakit Avans Fırsatı!

Günümüzde geniş bir dağılım gösteren üretim bandı, tüketicilere ürünlerin etkin bir şekilde pazarlanmasıyla tüketimde büyük artışların sağlanmasını amaçlamaktadır.

Tüketimdeki artışlarsa, kişilerin ihtiyaçlarındaki artışların gerçekleştirilmesiyle sağlanmaktadır. Son yıllarda artan tüketim çılgınlığıysa üreticilerin bunu başardığının en büyük kanıtıdır. Ancak tüketim artarken cebinizdeki para azalıyor ve artık ihtiyaçlarınızı karşılayamaz hale geliyor olabilirsiniz.

Bunun için bankaların çeşitli ihtiyaç kredisi ürünlerinden veya kredi kartı ürünlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda çekebileceğiniz nakit avanslar, kısa vadeli çözümlerle sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Nakit avans kredi çekimleriniz için sahibi olduğunuz kredi kartıyla işlem gerçekleştirebilirsiniz. Deniz Bank Bonus Nakit Avans Fırsatı ile Deniz Bank müşteriyseniz sizlerde nakit avans kredi çekimleriniz de 10 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 12 aya varan taksitlerle ihtiyaçlarınızı karşılayın, ödemesini zamana yayılmış bir şekilde gerçekleştirin.

Deniz Bank’ın nakit avans kredisi için başvurularınızı internet şubelerden, SMS aracılığıyla, Deniz Bank şubeleri, Deniz Bank ATM’leri, Deniz Bank iletişim merkezleri yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

SMS yoluyla nakit avans başvurusu yapmak için PARA, kartınızın son 6 hanesi, kullanmak istediğiniz tutar aralarında boşluklarla 3280’e gönderilmelidir. Bankanın uyguladığı faiz oranlarıysa %2,25’dir.

Deniz Bank ATM’leri ile yapacağınız nakit çekimler için kullanılabilecek üst limit 3 bin TL’dir. Geri ödemelerinizdeki taksitlendirmeler 4 ve 12 ay arasında geçerlidir. Deniz Bank nakit çekimleriniz için örnek bir ödeme planı sunmaktadır. Örnek ödeme planı: 5 bin TL için %2,25 faiz oranı ve 12 ay taksitle aylık taksitleriniz 683,16 TL’dir. Toplam geri ödeme tutarınız 6 bin 148,45 TL’dir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol