Ağustos 2018 Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

0

Vakıfbank konut kredisi kampanyaları kapsamında 120 ay vade ve 1,72’den başlayan faiz oranları ile kredi fırsatları sunuyor.

Başlıklar

Ağustos 2018 Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

‘SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredi’ adı altında başlattıkları kampanya ile Ağustos 2018 Vakıfbank konut kredisi faiz oranları belli oldu. En fazla 120 ay vade sunan Vakıfbank konut kredilerinde taksitlerde artma veya azalma imkanları mevcut. Müşterilerin kendi planları doğrultusunda ara ödeme veya esnek ödeme uygulamaları da yer alıyor.

Sadece yeni konut alacak müşterilerine sunduğu bu konut kredisi imkanı ile müşterilerine kapısını açan Vakıfbank’ta faiz oranları aylık yüzde 1,72 ile 1,90 arasında değişim gösteriyor. Müşterilerin kendi belirledikleri vade süreleriyle bu aralıkta bulunan kredi faiz oranları kapsamında en fazla 1.200.000 TL değerinde kredi veriliyor.

Ağustos 2018 Vakıfbank kredileri kefil şartı istemiyor. Alınacak olan konuta ipotek koydurarak teminatı bu şekilde sağlamış oluyor.  Konut kredisini almak isteyen müşterilerden ortalama olarak 800 TL değerinde ekspertiz ücreti ile kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi tahsis ücreti müşterinin alacağı kredi tutarının binde 5’i olarak belirlenmiş. Vakıfbank’ın bir avantajı da ‘Taşınmaz Rehin Tahsis Ücreti’ almaması.

Kredi alacak müşterilere zorunlu olarak banka tarafından 170 lira değerindeki hayat sigortası yapılıyor. Sigorta ücreti cinsiyete ve yaşa göre değişiyor.

Ödeme Planı

100.000 TL değerinde konut kredisi almak isteyen bir müşteri 120 ay vade ödeme koşulu ile en başta bankaya ortalama olarak 1804 lira değerinde masraf ücreti ödüyor.  Kredinin toplam masrafı ise Ağustos 2018 Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ile birlikte 237.021,43 lirayı buluyor.

Kredi başvuruları çağrı merkezi, internet şubesi ve banka şubelerinde yapılabiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın