Ana SayfaKredilerVakıfbank Az Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi

Vakıfbank Az Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi
V

-

Vakıfbank’tan 0,95 Kredi Faiz Oranıyla Ev Kredisi

Düşük faiz ayrıcalığından yararlanarak ev kredisi almak istiyorsanız tercih etmeniz gereken bankalardan biri Vakıfbank olacaktır. Zira Vakıfbank konut kredisi faiz oranları diğer bankaların aynı kredi paketlerinin faiz oranlarına nazaran daha düşüktür. Bu durumda kredisini Vakıfbank’tan alan kişiler düşük kredi faiz oranıyla ev kredisi almış olurlar.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası şu anda geçerliliğini koruyan bir kampanyadır. Bu kredinin faiz oranları yüzde 0,80 ile yüzde 0,95 arasında değişiyor, aldığınız kredi için seçtiğiniz vadeye bağlı olarak sizlere özel bir kredi faiz oranı belirlenir. Daha sonra bu kredi faiz oranıyla konut kredisi çekebilirsiniz.

Vakıfbank ev kredisi için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 120 ay arasında değiştiğini, kredi için maksimum 10 yıl vade talep edilebildiğini görüyoruz. Bankadan kredi almanız halinde sizler de bu vade seçeneklerini değerlendirip kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bankadan kredi alırken bazı masrafları ödemeniz gerekecek, Vakıfbank tarafından 3. Kişilere ödenen masrafların tamamı krediyi çeken kişiden tahsil edilir. Bu ücretler kredi tahsis ücreti, ipotek tesis bedeli, ekspertiz ücreti, konut sigortası primi gibi ücretlerdir. 100 bin liralık kredi aldığınızda bankaya toplam masraf olarak 1300 lira ödeme yapmanız gerekir.

Aldığınız 100 bin liralık ev kredisi paketini geri öderken 120 ay vade seçeneğini seçmeniz durumunda aylık taksitleriniz 1400 lira olarak belirlenir. Kefilsiz olarak aldığınız bu krediyi 120 ay toplamında 169 bin 328 lira ödeme yaparak geri ödeyebiliyorsunuz. Yani aldığınız 100 bin liralık ev kredisinin 10 yıldaki toplam faiz miktarı 68 bin 28 liradır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol