Ana SayfaKredilerVakıfbank Az Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi

Vakıfbank Az Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan 0,95 Kredi Faiz Oranıyla Ev Kredisi

Düşük faiz ayrıcalığından yararlanarak ev kredisi almak istiyorsanız tercih etmeniz gereken bankalardan biri Vakıfbank olacaktır. Zira Vakıfbank konut kredisi faiz oranları diğer bankaların aynı kredi paketlerinin faiz oranlarına nazaran daha düşüktür. Bu durumda kredisini Vakıfbank’tan alan kişiler düşük kredi faiz oranıyla ev kredisi almış olurlar.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası şu anda geçerliliğini koruyan bir kampanyadır. Bu kredinin faiz oranları yüzde 0,80 ile yüzde 0,95 arasında değişiyor, aldığınız kredi için seçtiğiniz vadeye bağlı olarak sizlere özel bir kredi faiz oranı belirlenir. Daha sonra bu kredi faiz oranıyla konut kredisi çekebilirsiniz.

Vakıfbank ev kredisi için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 120 ay arasında değiştiğini, kredi için maksimum 10 yıl vade talep edilebildiğini görüyoruz. Bankadan kredi almanız halinde sizler de bu vade seçeneklerini değerlendirip kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bankadan kredi alırken bazı masrafları ödemeniz gerekecek, Vakıfbank tarafından 3. Kişilere ödenen masrafların tamamı krediyi çeken kişiden tahsil edilir. Bu ücretler kredi tahsis ücreti, ipotek tesis bedeli, ekspertiz ücreti, konut sigortası primi gibi ücretlerdir. 100 bin liralık kredi aldığınızda bankaya toplam masraf olarak 1300 lira ödeme yapmanız gerekir.

Aldığınız 100 bin liralık ev kredisi paketini geri öderken 120 ay vade seçeneğini seçmeniz durumunda aylık taksitleriniz 1400 lira olarak belirlenir. Kefilsiz olarak aldığınız bu krediyi 120 ay toplamında 169 bin 328 lira ödeme yaparak geri ödeyebiliyorsunuz. Yani aldığınız 100 bin liralık ev kredisinin 10 yıldaki toplam faiz miktarı 68 bin 28 liradır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.