Ana SayfaKredilerA Bank 2 Milyona Kadar Konut Kredisi Veriyor!

A Bank 2 Milyona Kadar Konut Kredisi Veriyor!
A

-

A Bank konut kredisi ile müşterilerine avantajlı faiz oranları ile finansman imkanı sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak için A Bank’ın konut kredisinden faydalanabilirsiniz. A Bank konut kredisi dahilinde 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Kredi kapsamında sağlanılan finansman asgari 3 ay vadede geri ödenebilmektedir. Müşteri kredi dahilinde KKDF ve BSMV vergilerinden muaf tutulmaktadır. Konut kredisi koşullarına göre kredi teminatı için müşteri hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, uygulanan faiz oranı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Söz konusu kredi uyarınca azami 2 milyon Türk Lirası kredi kullanılabilmektedir.

Aylık Yüzde 0,85’ten Başlayan Faiz Oranları!

A Bank konut kredisi kapsamında aylık yüzde 0,85’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Uygulanan faiz oranları sağlanılan finansman tutarına ve vadeye göre değişmektedir. Kredi kapsamında çekilen kredi 24 ay vadede geri ödenecek ise müşteri aylık yüzde 0,85 faiz oranından faydalanabilecektir. Müşteri kredi geri ödemelerini 25 ay ile 84 ay arasındaki vadelerde tamamlayacak ise aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanabilecektir.

85 ile 120 ay arasında bir vadede ödenecek olan kredilere ise aylık yüzde 1,05 faiz oranı yansıtılacaktır. A Bank konut kredisi kapsamında 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 120 ayda geri ödeme şartı ile aylık yüzde 1,05 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda müşterinin aylık ödeyeceği taksit tutarı bin 469,6 Türk Lirası civarında olacaktır.

Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 12,85 olup toplamda geri ödenecek olan meblağ takribi 176 bin 353 Türk Lirası olacaktır. Müşteri kullandığı 100 bin Türk Lirası için 500 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol