Advert Advert Advert

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar -

Dağınık borçlar ve vadesi veya faiz oranı sebebiyle ödeme güçlüğü çekilen borçlar, borç kapatma kredisi ile ödenebilir. Peki, hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor?

Borç Kapatma Kredisi

Farklı bankalarda yer alan kredi veya kredi kartı borçları zaman kaybına ve ödeme güçlüğüne sebep olabiliyor. Gün geçmeksizin yeni kampanyalar ile tüketicinin karşısına çıkan bankalar bu gibi durumlardan şikâyetçi tüketici için borç kapatma kredisi kampanyaları başlattı. Borç kapatma kredisi ile ödenmekte güçlük çekilen krediler ve dağınık borçlar kapatılabiliyor ve tek bankada toplanabiliyor.

Ödemekte zorlanılan veya ödeme süresi geçen borçların yükü kişilere ağır gelebiliyor. Özellik geç ödenen kredi borcundan veya kredi kartı borcundan dolayı bankalar tarafından tahsil edilen gecikme faizi çoğu tüketiciyi zor durumda bırakabiliyor. Borç kapatma kredisi ile hali hazırda ödenemeyen borcunuzu kapatabilir ve gecikme faizi ödemekten kurtulabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi sadece ödemekte zorluk çekilen kredinin ödenmesi veya dağınık borçların tek bankada toplanması gibi faydaları yoktur. Borç kapatma kredisi kullanılarak yüksek faizli krediler düşük faizli kredilere dönüştürülebilir. Ayrıca borç kapatma kredisi ile önceden kullanılmış kredinin vade seçenekleri uzatılabilir.

Borç kapatma kredisine başvurmak için kapatmak istenilen kredi kartı borcunun dökümü veya kapatılmak istenen kredinin evrakları ile borç kapatma kredisi veren bankalara gidilmesi yeterlidir.

Hangi Bankalar Borç Kapatma Kredisi Veriyor

Finansbank müşterilerine ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borcunu ödemeye yönelik borç kapatma kredisi veriyor. Fakat genel olarak konut kredisi borcu için borç kapatma kredisi sağlamıyor.

Şekerbank konut kredisi borcu dışında kalan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmaya yönelik borç kapatma kredisi veriyor. Şekerbank şubelerine giderek borç kapatma kredisine başvurabilirsiniz.

Akbank borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Akbank’tan masrafsız borç kapatma kredisi alarak kredi ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.

 

borç kapatma kredisi akabank şekerbank Finansbank kredi kartı borcu kredi borcu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!