Ana SayfaEtiketlerEmekli promosyonları

emekli promosyonları

Emeklilere En Yüksek Promosyon Veren Bankalar

Genel olarak promosyon ödemeleri, bankalar tarafından, çalışmakta oldukları kurumlar adına yatırılan maaşların, bankalar tarafından ödenmesi anlaşması karşılığında ödenen paraya verilen addır. Emekliye promosyon ise;...

Emekli Promosyon Ücretlerini Artırmak Mümkün!

Emekliler maaşlarını aldıklarını bankadan promosyon almadan önce kredi kartı ya da ortak ödeme talimatını kabul etmeleri halinde promosyon oranlarını da artırabilirler.

Emekli Promosyonlarında Rakam Artabilir!

Emekli promosyonlarında yaşanabilecek rekabetten dolayı rakamların artabileceği konuşuluyor.

Emekli Promosyonlarında Önemli Gelişme

Emekli promosyonları hakkında son çalışmalar devam ederken Ziraat Bankasından sonra İş Bankasının da imza işlemlerini tamamladığı belirlendi.

Emeklilere Müjde: Banka Promosyonları Başbakan’ın Önünde!

Emeklilerin uzun zamandır heyecanla beklediği ancak bir türlü sonuçlanmayan “banka promosyonlarında” sona gelindi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yılan hikayesine dönen banka promosyonlar için bankalarla yapılan pazarlıkların sonuçlandığını ve çalışmanın Başbakan Binali Yıldırım’a sunulduğunu söyledi.

Emeklilere Promosyon Ödemeleri Ne Kadar Olacak?

Emeklilere promosyon ödemeleri ne kadar olacak? Yaklaşık 11 milyonu ilgilendiren bu durum için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndaki devir teslimden sonra tekrar ele alındı.