Ana SayfaEtiketlerTürk telekom

türk telekom

Türk Telekom TTNET Kota Sorgulama, Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Televizyondan internete, müzikten mobile kadar çeşitli ürünler sağlayan TTNET, uygun koşullarda müşterilerine istediği hizmeti vermek için çaba sarfetmektedir. Biz bu yazımızda TTNET Kota Sorgulama ve borç sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

Türk Telekom 2018 Personel Alımları

Türk Telekom 2018 personel alımları için başvurular devam ediyor. Şube ağını ve kadrolarını her geçen gün büyüten şirket, sunduğu hizmetlerle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Ülkemizin Telekomünikasyon devi Türk Telekom 6 farklı pozisyon için yeni personel alımları yapıyor.

TTNET Müzik Nedir? Ücretli Mi? Hangi Avantajlar Sağlanıyor?

Muud TTNET Müzik listesi ve uygulaması için abonelik ücreti zorunlu tutulmamaktadır. Kişiler 3 milyon adet hem yerli hem de yabancı şarkılara ulaşabilir, kendilerine özel favori listelerini oluşturabilmektedirler.

Maaşını Ziraat’ten Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası!

Ziraat Bankası, maaşını kendi bankasından alan emekli müşterilerine özel Türk Telekom Kampanyası düzenlendi.

Türk Telekom’un Ortağına Bankalardan Yakın Takip!

Türk Telekom’da satın alınan hisseleri kaynak göstererek, aralarında Akbank’ın, Garanti Bankası’nın ve İş Bankası’nın yer aldığı 30 farklı bankadan kredi çeken OTAŞ’ın kredisi yakın takibe alındı.

Ulaştırma Bakanı: Türk Telekom ile İlgili Gereğini Yaparız!

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Hazine Müsteşarlığı’nın Türk Telekom’un yönetimi üzerinde bazı hakları olduğunu, ortaklık ve yönetim ile ilgili gerekenin yapılacağı açıkladı.

Türk Telekom’un Yeni İnternet Kampanyası! Sadece 14,90 Lira

Türk Telekom internet seferliği kampanyası için yeni bir paket hazırladı. Kampanya paketleri ev telefonu olanlara 14,90 liraya, ev telefonu olmayanlara 29,90 liraya internet içeriyor.

PTT ve Türk Telekom Anlaştı! Gayrimenkuller Artık Birlikte Yönetilecek

PTT ve Türk Telekom bu defa gayrimenkul konusunda işbirliğine gitti.

Türk Telekom International’da Bayrak Değişimi!

Türk Telekom International, üst düzey yönetime iki önemli atama yaptığını duyurdu.

THY, Halkbank ve Türk Telekom Da Varlık Fonuna Devredildi

Ziraat Bankası, Botaş, BİST ve PTT’den sonra THY, Halkbank ve Türk Telekom’da Varlık Fonu’na devredildi. Ayrıntılar Haberimizde!

Oger Telecom Limited, Türk Telekom Hisselerini Satıyor!

Krizde, sattı satacak derken Hariri Ailesi’nin sahibi olduğu Oger Telecom, Türk Telekom hisselerini satma kararı aldı. Türk Telekom’un özelleştirilme sürecinde ihale bedelini ödemek için bankalardan kredi alan Oger Telecom’un kredi taksitlerini ödeyemediği bir süredir kamuoyunu meşgul ediyordu.

Hariri Ailesi Türk Telekom Uğruna Banka Sattı!

Hariri Ailesi’nin sahibi olduğu Saudi Oger şirketinin Suudi Arabistan’da yaşanan petrol kaynaklı ekonomik sıkıntılar nedeni ile, projelerin iptal edilmesi veya durdurulması neticesinde ekonomik darboğaza girdiği birkaç aydır ekonomi kulislerinde sıkça dillendirilmekte. Bu haberin ülkemizi ilgilendiren tarafı ise Türk Telekom.