Ana SayfaEtiketlerEmekli maaşı

emekli maaşı

QNB Finansbank’tan 1300 TL Emekli Promosyonu

QNB Finansbank yeni kampanya başlattığını duyurdu. Buna göre 3 yıl boyunca emekli maaşını kendisinden alma sözü veren emeklilere 1300 TL’ye varan promosyon verilecek. Bankalar emekli...

Denizbank’ın 2018 Hedefi En Çok Emekliye Maaş Veren Özel Banka Olmak!

Denizbank Genel Müdürü Ateş, bu yıl içerisinde Türkiye’de yatırım düşünen ve gerçekleştiren yatırımcıların risk iştahlarında artış olduğunu ifade etti.

Emeklinin Maaş Farkını Kapatacak Formül

Emeklilerin ilk maaşlarını aldıkları zaman yaşadıkları hayal kırıklığının ortadan kaldırılması için hükümet yeni bir formül üzerinde çalışmaya başladı.

Emekli, Temmuzda Ne Kadar Zam Alacak?

Milyonlarca emekli vatandaş temmuz ayında maaş zammı alacak. Emekli maaş zammı ne kadar olacak?

1,5 Milyon Emekli Promosyon Aldı

Başvuruda bulunan 2,5 milyon emeklinin 1,5 milyonu promosyonu aldı.

Ziraat Bankası: Emekli Promosyon Tarihleri Netleşti

Uzun süredir beklenen açıklama sonunda geldi.

Protokol İmzalandı!

Türk Ekonomi Bankası ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında emeklileri ilgilendiren ciddi bir protokol imzalandı.

Son Dakika: Büyükanne Maaşı 425 Lira

Uzun süredir gündemde konuyu Bakan netleştirdi, büyükanne maaşı 425 TL oldu.

Emeklilik Süreci Kısalıyor!

SGK İl Müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre emeklilik sürecine giren vatandaşlar evraklarını gerekli yerlere teslim ettikten sonra artık daha kısa süre bekleyecekler. Mevcut sistemde 21 gün olan bekleme sürecinin 10 güne düşürülmesi ve emekli olan vatandaşların daha erken maaşlarını alması planlanıyor.

Emekli Promosyonları Açıklandı!

Emekli vatandaşların yıllardır beklediği promosyon ücretleri nihayet açıklandı. Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan promosyon ücretleri 300 lira ile 450 lira arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal Güvencesi Olmayan Yaşlılara Devlet Maaş Bağlıyor

Sosyal güvencesi olmayan ve 65 yaşın üzerinde yaşlılara devlet maaş bağlıyor. Yeni düzenlemeye göre, maaşın bağlanabilmesi için yapılan başvuruda önceden ailedeki herkesin geliri hesaba katılırken artık yalnızca eşinin geliri hesaplanıyor.

Emeklilere Yeni Yıl Müjdesi

Geçtiğimiz günlerde torba yasanın yürürlüğe girmesinin ardından emekliler için yeni yıl zammı da açıklandı. Torba yasanın kabul edilmesi, emekli maaşlarına %15 zam olarak yansıdı. İşte zam konusundaki diğer ayrıntılar...