Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı! Son Başvuru: 10 Şubat 2018!

0

Yapı Kredi Bankası, kredi projelerinin analizlerinin yapılması, finansman yapısının oluşturulması vb. gibi görevlere ilişkin olarak bünyesinde istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Ticari Projeler Finansman Uzmanı alımı yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı Detayı

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adayların üniversite mezunu, üniversitenin ise ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler arasında İşletme, Ekonomi ya da Mühendislik Fakültesi bölümleri yer alıp, tüm adayların aynı zamanda da ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adaylar bazı kriterler aranmaktadır. Bunlardan biri de ileri seviyede MS Office programlarını biliyor olunması, kullanılabilinmesi, özellikle de Excell konusunda çok iyi olmalarıdır. Bir diğer önemli unsur ise Kurumsal ve Ticari Bankacılık, Satış ya da Kredilerde en az 2 sene olmak üzere deneyimlerinin bulunması istenmektedir.

Kredi talep edilen tüm projelerin analizlerinin gerçekleştirilmesi, finansman yapısının oluşturulması ve bu kapsamda projenin nakit akış tablosu ile finansman modelinin çalışılması, duyarlık ile senaryo analizlerinin yapılması, proje finansmanına ilişkin görüşlerin hazırlanması, müşterilere verilecek olan teklif mektubunun hazırlanması görevlerine ek olarak, kredi tahsis sürecinde şube ile kredi tahsis arasındaki iletişimin sağlaması, projeler ile ilgili Krediler Yönetiminden gelen soruların cevaplanması, kredi limiti tahsis işlemi sonrasında projenin Yapı Kredi Bankası’nın danışmanları tarafından incelenmesi ve görüşlerinin alınması sürecinin yürütülmesinin sağlanması yapılacaktır.

Bu kapsamda da tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, problem çözmede başarılı olup, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, öğrenmeye her zaman açık olup, araştırma yapmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Banka iş ilanı başvuruları 10 Şubatta sona erecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ticari-projeler-finansman-uzmani-1825179?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın