Ana SayfaEtiketlerMülakat soruları

mülakat soruları

Bankaların İşe Alım Süreci

Bankaların İşe Alım Süreci! İK Uzmanları Adayları Nasıl Seçer? İşe Alımlar Nasıl Yapılır? Banka İşe Alım Süreci Nasıl İşler, Bankaların Dikkat Ettiği Önemli Konular Neler? Detaylar Bankaciyim.net’te!

Banka Mülakat Soruları: Geleneksel ve Akıl Almaz Sorular

İşe alım görüşmelerinde sorulan iş görüşmesi hazırlık sürecinde önceden bilgi sahibi olmanız gereken işe alım görüşmeleri soruları neler?

Bize Kendinden Bahset Sorusuna Ne Yanıt Vermelisin?

Mülakat sorularında en önemli olan bu soru, zamanınızı iyi kullanıp en temel dikkat çekici özelliklerinizi anlatacağınız kilit bir sorudur. Başvuru yapan adaya sorulan bu...

Banka Departmanları, Pozisyonları ve Görevleri

Günümüzde Türkiye’de en popüler mesleklerden biri de bankacılıktır. Bu kapsamda pek çok banka pozisyonları mevcut bulunurken Gişe Görevlisi, Satış Danışmanı, Müşteri Temsilcisi, Servis Yetkilisi Uzmanı, Banka Müfettişi, Banka Müfettiş Yardımcısı, bahşiş geçen bu banka pozisyonlarındandır.

Banka Planlama Uzmanı: Görevleri ve Maaşı

Banka planlama uzmanı, bir banka görevlendirilmiş olduğu herhangi bir branşta, bölüme bağlı tüm faaliyetlerin belirlenen hedeflere ulaşması sağlayan, hedeflerin altında gerçekleşen faaliyetler ile alakalı olarak da neden sonuç analizi yaparak daha iyi bir hal almasını sağlayan kişilerdir.

Banka İnsan Kaynakları Uzmanı: Görevleri ve Maaşı

Banka insan kaynakları olarak kariyer yapmış olan bir birey, bu alanda çeşitli görevler üstlenmektedir. Bankanın hedeflerine yönelik planlanmalar yapan ve iş gücünü iyileştirici faaliyetler yürüten insan kaynakları, bankadaki üst, orta ve alt yönetimler ile aradaki iletişim için bir köprü vazifesi üstlenmektedir.

Banka Bilgi İşlem Uzmanı: Sınav Süreci, Görevleri ve Maaşı

Banka bilgi işlem uzmanı, bünyesinde çalışmakta olduğu bankanın ya da banka şubesinin bilgisayar, monitör, klavye, yazıcı, modem ve bunun gibi alet ve edevatların ünitelerini kurmak, çalıştırmak, bakım ve onarımını yapmak, altyapı ile alakalı diğer tüm segmentler ile koordinasyon içerisinde olmak ile sorumlu olan kişilerdir.

Banka Pazarlama Uzmanlığı: Görevleri ve Maaşı

Banka pazarlama uzmanı işe alım şartları da bankalara göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak alım şartlarına bakıldığında ise; 4 yıllık üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ya da Bankacılık gibi bölümlerinden mezun olması istenmektedir.

Banka Servis Yetkilisi Yardımcısı: Görevleri ve Maaşı

Banka servis yetkilisi yardımcısı, servis görevlisi pozisyonunda çalışan kişiler için kullanılan bir tabirdir.  Banka servis yetkilisi yardımcısı, servis yetkilisi pozisyonunun bir altında yer alan pozisyondur.

Banka Operasyon Bölümü Ne İş Yapar?

Banka şubeleri iki birimden meydana gelmektedir. Bu birimler satış ve operasyondur. Banka operasyon bölümü bilindiği üzere gişe memurları ve operasyon elemanlarından meydana gelmektedir.

Banka Müfettişliği: Sınav Süreci, Görevleri ve Maaşı

Banka müfettişi, bankaları ve şubeleri denetleyen, daha çok genel merkezler bünyesinde faaliyet gösteren bir meslek grubudur. Peki Banka Müfettişi Nasıl Olunur? Görevleri Nelerdir? İşe Alım Şartları Nelerdir?

Çalışma Arkadaşlarını Daha İyi Tanımak için 55 Soru!

İş yerinizdeki insanları tanımak, sizin ve iş arkadaşlarınız için fayda sağlayabilir. İşyerinde kişiselleşmek bazen zor olabilirken, doğru tutum ve kanıtlanmış bazı bildiğin sorularla süreci doğru...