Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank, Kalite Grafik Departmanında Görevlendirmek için Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Kalite Grafik Departmanında Görevlendirmek için Personel Alımları Yapacak!

-

Akbank, Kalite-Grafik departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Görsel Tasarımcı alımları yapacak olan Akbank, başvurularını değerlendirip, onayladığı adayları Kocaeli Gebze şubesinde istihdam edecektir.  Adaylar sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek olup, uzman pozisyonunda göreve başlayacaklardır.

Görsel Tasarımcı Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların Görsel İletişim Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı ya da benzer bölümlerden lisans derecesine sahip olmaları istenip, yazılım geliştirme sürecinde en az 2 yıl görsel tasarım uzmanı olarak görev almış, deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Banka, adayların Adobe Photoshop, Illustrator ve benzeri gibi tasarım uygulamaları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmalarını, bu programları ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir. Banka iş başvurusu yapacak adayların, kullanıcı odaklı tasarım ile responsive/adaptive tasarım metedolojileri, HTML, CSS, JS ve benzeri gibi front end geliştirme hakkında bilgi sahibi olmaları, kişilerden bu metodları kullanmaları istedikleri zaman sunabilecek durumda olmaları istenmektedir. Bunların yanı sıra tüm adayların insan ilişkilerinin iyi olup, iletişimlerinin son derece kuvvetli olması, ekip çalışmalarına önem vermeleri, ilerisi seviyede de ingilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımlarında Görsel Tasarımcı alanında en az 2 senelik deneyimleri bulunan adayların başvuru yapması istenmektedir. Aynı zamanda başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları, istenilen tüm şartların taşınıyor olması, üniversite, lisans, yüksek lisans ya da doktoradan mezun olunmuş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Yayınlanan iş ilanına son başvuru tarihi 3 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gorsel-tasarimci-1937034

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,418BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,419TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler