Akbank, Kalite Grafik Departmanında Görevlendirmek için Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Kalite-Grafik departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Akbank, Kalite-Grafik departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Görsel Tasarımcı alımları yapacak olan Akbank, başvurularını değerlendirip, onayladığı adayları Kocaeli Gebze şubesinde istihdam edecektir.  Adaylar sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek olup, uzman pozisyonunda göreve başlayacaklardır.

Görsel Tasarımcı Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların Görsel İletişim Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı ya da benzer bölümlerden lisans derecesine sahip olmaları istenip, yazılım geliştirme sürecinde en az 2 yıl görsel tasarım uzmanı olarak görev almış, deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Banka, adayların Adobe Photoshop, Illustrator ve benzeri gibi tasarım uygulamaları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmalarını, bu programları ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir. Banka iş başvurusu yapacak adayların, kullanıcı odaklı tasarım ile responsive/adaptive tasarım metedolojileri, HTML, CSS, JS ve benzeri gibi front end geliştirme hakkında bilgi sahibi olmaları, kişilerden bu metodları kullanmaları istedikleri zaman sunabilecek durumda olmaları istenmektedir. Bunların yanı sıra tüm adayların insan ilişkilerinin iyi olup, iletişimlerinin son derece kuvvetli olması, ekip çalışmalarına önem vermeleri, ilerisi seviyede de ingilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

İlgili:  Yapı Kredi, 3 Farklı İldeki Şubeleri için Satış Personelleri Alıyor!

Söz konusu banka personel alımlarında Görsel Tasarımcı alanında en az 2 senelik deneyimleri bulunan adayların başvuru yapması istenmektedir. Aynı zamanda başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları, istenilen tüm şartların taşınıyor olması, üniversite, lisans, yüksek lisans ya da doktoradan mezun olunmuş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Yayınlanan iş ilanına son başvuru tarihi 3 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gorsel-tasarimci-1937034

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.