Ana SayfaKredilerHalk Bankası'ndan Emeklilere Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Halk Bankası’ndan Emeklilere Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Evrensel bankacılığın tüm şartlarını yerine getiren, sağladığı bireysel hizmetler ve bölgenin lider KOBİ bankası olma vizyonu ile üstlendiği sosyal sorumluluk ve yüksek görev bilinci ile bankacılık sektöründe sağladığı katkı ve müşterilerine sunduğu kredi kampanyaları ile Halk Bankası, hem çalışanlarına hem müşterilerine çeşitli finansman destekleri veriyor.

Türkiye’yi geçmiş dönemlerden bugünlere kadar taşıyan emekli vatandaşlara gönül borcu için Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası düzenleyen Halk Bankası, sunduğu uygun faizli ihtiyaç kredisi ile masrafsız, kefilsiz kredi imkanı sağlıyor.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi faiz oranları yüzde 1,13’ten başlıyor. Kredi tahsis ücreti alınan kredide faiz oranını yüzde 1,13 olarak uygulayan Halk Bankası, kredi tahsis ücreti almadığı durumlarda yüzde 1,19 oranında aylık faiz uyguluyor.

Kredi geri ödemelerinde müşterilerine çeşitli seçenekler sunan Halk Bankası, bireyin aldığı finansmanın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alıyor. Bu ücret bireylerden bir kez alınmaktadır. Tahsis ücretine yüzde 5 oranındaki Banka Sigorta Muamele Vergisi dahil edilerek hesaplanıyor. Hayat sigortası müşteriden müşteriye göre farklılık gösteriyor. Örnek olarak 48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası alan 35 yaşındaki bir müşterinin ödemesi gereken hayat sigortası primi yıllık bazda 99 Türk Lirasıdır.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası için almak isteyen ancak tahsis ücreti ödemek istemeyen bireyin ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,19, taksit tutarı 285 TL’dir. Tahsis ücreti ödeyenlerin ödeme yapacakları faiz oranı yüzde 1,13, taksit tutarı 289 TL’dir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.