Şubelerinin hizmet kalitelerinin yanı sıra verimliliğini de artırmak için performans gösteren, güçlü bir şube ağına sahip olan, kadrolarını genişletip müşterilerine dünden daha iyi kaliteli hizmet vermek için sürekli kendini geliştiren Ziraat Bankası, her türlü ihtiyaca yönelik kredi kampanyaları düzenleyip, müşterilerine yardımcı oluyor.

Öğrencilerin ders çalışması gerektiğini, nakit durumlarını düşünüp derslerini aksatmamalarını isteyen Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kapsamında eğitim kredisi kampanyası düzenledi.

Her çeşit kurs, dershane, okul, üniversite ve benzeri gibi eğitimler için yapılan eğitim masraflarına finansman desteği veren banka, müşterilerine özel uygun vade ve uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Eğitim kredisi kampanyası maksimum vade süresi 36 ay yani 3 yıl olarak belirlenmiştir. Bireyler bütçelerine uygun ödeme planları ile kendilerinin ya da çocuklarının eğitim harcamalarını düşünmeden oluşturabilmektedir.

Banka, ihtiyaç kredisi başvurusunda müşterilerinden gelir belgesi istemektedir. Gelir belgesi aylık kredi ödemeleri için istenip, en uygunu seçilmektedir. Eğitim kredisi öğrenciye ya da kursiyer velilerine, öğrencinin yahut kursiyerin eğitim harcamalarını üstlenen kişiye ya da bunların dışında düzenli aylık geliri olan,  meslek sahibi olan öğrenci ve kursiyerlere verilmektedir.

Banka kredi ödemesi boyunca hayat sigortası yapılmasını zorunlu tutmuştur.

Eğitim kredisi faiz oranları ise yüzde 1,19’dan başlamaktadır.

Eğitim kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden gerçekleşmektedir. Başvuru için bireylerin Ziraat Bankası şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Başvuru esnasında ise eğitim ile ilgili olan belgelerin ve faturaların getirilmesi kredi alma işlemlerini hızlandırmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın