Ana SayfaKredilerVakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi!

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi ile esnek ödeme imkanları, 120 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlere fırsat haline getirilmiş olan bu kredi seçeneği ile Vakıfbank’ın uygun faiz oranlarından yararlanarak ev almak mümkün.

Vakıfbank Avantajlı Konut Kredisi

Uygun faizli konut kredileri arasında yer alan Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi kullanmak isteyen müşterilerine çeşitli avantajlar sağlıyor. Konut kredisi başvurusu yapmak için Vakıfbank Çağrı Merkezi aranabildiği gibi, online konut kredisi başvurusu ya da banka şubesinden kredi başvurusu da yapılabiliyor. Vakıfbank konut kredisinde satın alınan eve kredi bitimine kadar ipotek koyuluyor.  Başlangıçta bir defaya mahsus olmak üzere ekspertiz ücreti ve binde 5 oranında kredi tahsis ücreti konut kredisinin masrafları olarak biliniyor. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi’nde kredi sahibine hayat sigortası zorunlu olup, sigorta tutarı kişinin yaşı, cinsiyeti, bankalardaki durumu, kredinin tutarı ve vadesine göre değişmektedir. Ayrıca DASK tutarı ve ekspertiz ücreti de evin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir.

Uygun Faizli Konut Kredisi

Vakıfbank düşük faizli konut kredisi başvurusu ile bankanın sunduğu 120 ay vadenin yanı sıra, azalan taksitli, artan taksitli, esnek ödemeli ve ara ödemeli seçeneklerden de yararlanılabiliyor. Bu krediden en az 10 bin lira, en fazla ise 1 milyon 200 bin lira tutarında kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank 100.000 lira konut kredisi kullanarak 120 ay vadede ödemeyi seçen bir müşteriye yüzde 0.96 aylık faiz uygulanır. Aynı kişinin aylık kredi taksitleri 1.407 lira olurken, kredi bitiminde ödenen toplam tutar 170.151,87 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.