Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi!

0

Vakıfbank Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi ile esnek ödeme imkanları, 120 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlere fırsat haline getirilmiş olan bu kredi seçeneği ile Vakıfbank’ın uygun faiz oranlarından yararlanarak ev almak mümkün.

Başlıklar

Vakıfbank Avantajlı Konut Kredisi

Uygun faizli konut kredileri arasında yer alan Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi kullanmak isteyen müşterilerine çeşitli avantajlar sağlıyor. Konut kredisi başvurusu yapmak için Vakıfbank Çağrı Merkezi aranabildiği gibi, online konut kredisi başvurusu ya da banka şubesinden kredi başvurusu da yapılabiliyor. Vakıfbank konut kredisinde satın alınan eve kredi bitimine kadar ipotek koyuluyor.  Başlangıçta bir defaya mahsus olmak üzere ekspertiz ücreti ve binde 5 oranında kredi tahsis ücreti konut kredisinin masrafları olarak biliniyor. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi’nde kredi sahibine hayat sigortası zorunlu olup, sigorta tutarı kişinin yaşı, cinsiyeti, bankalardaki durumu, kredinin tutarı ve vadesine göre değişmektedir. Ayrıca DASK tutarı ve ekspertiz ücreti de evin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir.

Uygun Faizli Konut Kredisi

Vakıfbank düşük faizli konut kredisi başvurusu ile bankanın sunduğu 120 ay vadenin yanı sıra, azalan taksitli, artan taksitli, esnek ödemeli ve ara ödemeli seçeneklerden de yararlanılabiliyor. Bu krediden en az 10 bin lira, en fazla ise 1 milyon 200 bin lira tutarında kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank 100.000 lira konut kredisi kullanarak 120 ay vadede ödemeyi seçen bir müşteriye yüzde 0.96 aylık faiz uygulanır. Aynı kişinin aylık kredi taksitleri 1.407 lira olurken, kredi bitiminde ödenen toplam tutar 170.151,87 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın