Ana SayfaEkonomiAğaoğlu'ndan Bodrum'a Dev Yatırım

Ağaoğlu’ndan Bodrum’a Dev Yatırım

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bordum’da kurulacak olan şehrin anlaşması için her iki tarafında kendilerine 15 kişilik bir ekip yolladıklarını ifade eden Ali Ağaoğlu, söz konusu ekibin hem İstanbul’da hem de Bodrum’da Ağaoğlu İnşaat‘ın projelerini gezdiklerini ve bilgi aldıklarını aktardı. Çin’in tarihi İpek Yolu’nu canlandırmak için çeşitli yatırımlara atıldığını belirten Ali Ağaoğlu, Türkiye’nin de Çin’in devasa yatırımlarından kendisine pay çıkaracağını belirti. Bodrum’un, Çin için batıya açılacak olan bir kapı olduğunu belirten Ağaoğlu,  Çin’in İpek Yolu‘nun sonunu Bodrum’a dayandırmak istediğini söyledi.

“Bodrum’u Miami Yapma Peşindeyiz”

Bodrum’un en büyük arazisinde yapılacak olan çalışmanın, 12 milyon metrekarelik bir arazi olduğunu ifade eden Ali Ağaoğlu, bu projeyle dünyanın ilgisini çekmeyi planladıklarını ve kapsamlı bir turizm şehri kurmak için uğraştıklarını ifade etti. Söz konusu turizm şehri içerisinde oteller, golf sahaları, ticari alanlar, okullar, üniversite, villalar ve daha birçok yapının bulunacağını belirten Ağaoğlu, en ince ayrıntıya kadar plan yaptıklarını ve bu yatırım için yatırım ortaklarıyla birlikte gerekli olan her türlü adımı atacaklarını söyledi. Öte yandan Bodrum’u bir Cannes veya bir Miami’ye çevireceklerini belirten Ağaoğlu, yatırım ortaklarına bu konu hakkında bilgi aktardıklarını ifade etti.

İstanbul’daki Projeleri de Gezildi

Çinli yatırıcımlar, sadece Bordum’da değil, İstanbul’da Ali Ağaoğlu’na ait olan birçok projeyi de gezerek, Ali Ağaoğlu’ndan detayları aldılar. Bu projeler arasında özellikle Cadde 1453 projesini büyük bir beğeniyle karşılayan Çinliler, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi inşaatını da gezdiler. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.