Bankacıyım.Net

CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak nakit ihtiyaçlarını giderme olanağı sağlıyor.

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak nakit ihtiyaçlarını giderme olanağı sağlıyor.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları en avantajlı hale getirilmiş. Bu krediden yararlanmak için TEB mobil uygulamasından kredi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca internet şubesinden de gerçekleştirilebilen başvurular kısa süre içinde yanıtlanıyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Sonuçları

CEPTETEB ihtiyaç kredisine online olarak cep şube, internet şubesi ya da bankanın web sitesi üzerinden başvuru yapıldığı takdirde anında sonuç alınır. Kredi başvurusunun sonucu 3 dakika gibi kısa bir süre içinde başvuru sahibine iletilir. Fakat başvuru talebi alındıktan sonra kişiden banka tarafından ek belge istenmesi durumunda belgenin bankaya ulaştırılmasından sonraki ilk iş gününde kredi kullandırımı sağlanır.

Türk Ekonomi Bankası tarafından CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklar için kampanya ile ilgili herhangi bir bitiş tarihi bildirilmemiştir. TEB gerekli gördüğü durumlarda kredi kullanım şartlarında ve kredi faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CEPTETEB Kredi Kullanım Koşulları     

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere 48 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Başvurusu esnasında teminat, kefil ya da ek belge istenmez. CEPTETEB kredi ödemeleri mobil şube, internet şubesi, CEPTETEB Destek Merkezi, ve TEB ATM’lerinden yapılabilmektedir.

Anında 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB 5.000 lira kredi başvurusu yaparak bu krediyi 48 ayda ödemek isteyen bir müşteri aylık yüzde 1.49 faiz oranı ile kredisini kullanır. Aynı kişinin kredi taksit tutarı 156.06 lira ve kredi bitiminde ödediği toplam tutar da 7.490,88 lira olur. Krediye uygulanan yıllık faiz oranı da yüzde 21.46’dır. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.