Ana SayfaKredilerCEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak nakit ihtiyaçlarını giderme olanağı sağlıyor.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları en avantajlı hale getirilmiş. Bu krediden yararlanmak için TEB mobil uygulamasından kredi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca internet şubesinden de gerçekleştirilebilen başvurular kısa süre içinde yanıtlanıyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Sonuçları

CEPTETEB ihtiyaç kredisine online olarak cep şube, internet şubesi ya da bankanın web sitesi üzerinden başvuru yapıldığı takdirde anında sonuç alınır. Kredi başvurusunun sonucu 3 dakika gibi kısa bir süre içinde başvuru sahibine iletilir. Fakat başvuru talebi alındıktan sonra kişiden banka tarafından ek belge istenmesi durumunda belgenin bankaya ulaştırılmasından sonraki ilk iş gününde kredi kullandırımı sağlanır.

Türk Ekonomi Bankası tarafından CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklar için kampanya ile ilgili herhangi bir bitiş tarihi bildirilmemiştir. TEB gerekli gördüğü durumlarda kredi kullanım şartlarında ve kredi faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CEPTETEB Kredi Kullanım Koşulları     

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere 48 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Başvurusu esnasında teminat, kefil ya da ek belge istenmez. CEPTETEB kredi ödemeleri mobil şube, internet şubesi, CEPTETEB Destek Merkezi, ve TEB ATM’lerinden yapılabilmektedir.

Anında 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB 5.000 lira kredi başvurusu yaparak bu krediyi 48 ayda ödemek isteyen bir müşteri aylık yüzde 1.49 faiz oranı ile kredisini kullanır. Aynı kişinin kredi taksit tutarı 156.06 lira ve kredi bitiminde ödediği toplam tutar da 7.490,88 lira olur. Krediye uygulanan yıllık faiz oranı da yüzde 21.46’dır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.