Türkiye’de özel bankacılık sektöründe faaliyette bulunan ve müşterilerinin bireysel ihtiyaçları için kredi imkanları sağlayan TurkishBank, yüzde 1,65 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Tatilden eşya alımlarına, sağlık harcamalarından eğitime, alışverişten düğüne kadar çeşitli ihtiyaçlarına karşılanması için uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan TurkishBank, 36 aya yani 3 yıla kadar da ödeme imkanları sağlıyor.

Ödemelerde müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ihtiyaç kredisi geri ödeme planlarını hazırlayan banka, çeşitli kolaylıklar sağlıyor, müşterilerine destek oluyor.

Banka, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sabit tutmaktadır. Yani kişilerin bankadan temin ettikleri kredi tutarına yahut düzenlenen ödeme planı süresine göre faiz oranlarında değişiklik yapılmamaktadır. Benzer şekilde piyasada meydana gelen faiz değişimlerinde kredi faizleri etkilenmemektedir. Ancak bankanın faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı olmaktadır.

TurkishBank ihtiyaç kredisi başvurusu şubelerden yapılmaktadır. Başvuru sırasında bireylerden sürücü belgelerinin ya da nüfus cüzdanlarının aslı ile fotokopisi, gelir belgeleri ve ikametgah belgesi istenmektedir. Üzerinde T.C. kimlik no yazmayan nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi geçerli olmayıp, ikametgah belgesi yerine son döneme ait olan elektrik, su ya da doğalgaz gibi faturalardan herhangi biri geçerli olmaktadır.

İhtiyaç kredisi kapsamında banka ek olarak eğitim kredisi kampanyası da düzenlemiştir. Bu kampanyada faiz oranları aynı olup, kredi ödeme planındaki maksimum süre 12 ay olmaktadır. Eğitim kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin kredi başvurusunda ek olarak eğitim harcamalarına ait proforma fatura da getirmeleri gerekmektedir. Kredilerden 18 yaş ve üzerindeki yaş gruplarında bireyler faydalanabilip, yine herkesin mutlaka gelirlerini belgelemesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.