Yapı Kredi Bankası Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

0

Yapı Kredi Bankası ‘Perakende Direkt Satış Yetkilisi’ kadrosu için personel alımı yapacağı bir banka iş ilanı yayınladı.

Yapı Kredi Bankası, sahada daha aktif hizmet sunabilmek için kredi kartı ve bankacılık ürünlerinin aktif bir şekilde satışını gerçekleştirebilecek ‘Perakende Direkt Satış Yetkilisi’ kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde alınacak ‘Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri’ ile kariyerinin ilk adımını atmak isteyenler için oldukça avantajlı bir iş imkânı sunan Yapı Kredi Bankası, sahada aktif olarak çalışacak perakende direkt satış yetklisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Başlıklar

Yapı Kredi Bankası Personel Alım Kriterleri

Yapı Kredi Bankası, devam zorunluluğu bulmayan lisans öğrencilerinin ve en az iki yıllık üniversite mezunu olan mezun öğrencilerin iş başvurusu yapabileceği bir iş ilanı yayınladı. Hedef odaklı çalışabilecek ve kişisel olarak elde ettiği başarılar karşısında ödül alacağı, eğitim ve kariyer imkanı bol olan bir ortamda çalışmayı tercih eden bankacı adaylarının iş başvurusu yapmasını talep eden banka, adayların seyahat engelinin bulunmamasını, satış aktiviteleri için sahada görev alabilmesini, esnek olan çalışma saatleri ile uyum sağlayabilmesini önemsiyor.

Banka iş ilanına iş başvurusu yapacak adayların satış etkinlikleri konusunda kendine güveninin olmasına, dinamik, aktif bir yapıya sahip olmasına önem veren Yapı Kredi Bankası, adayların dış görünümüne özen gösteriyor olmasına ve 28 yaşından gün almamış olmasına da önem veriyor. Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 1 yıl tecilli olmasına önem veren Yapı Kredi Bankası, başvuru yapan bankacı adayları arasından uygun gördüğü kişiler ile iletişim kuracağı için, iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerinizi doğru yazmanızı tavsiye ederiz.

İş Başvurusu ve Detayları

Yapı Kredi Bankası tarafından 8 Kasım 2017 tarihinde güncellenen bu iş ilanına aşağıda yer alan Samsun, Adana ve Ankara şehirlerine göre linklere giriş yaparak 11 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun için iş başvurusu: https://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/direkt-satis-temsilcisi-saha-satis-samsun-is-ilani/766840

Adana için iş başvurusu: https://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/direkt-satis-temsilcisi-saha-satis-adana-is-ilani/766838

Ankara için iş başvurusu: https://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/direkt-satis-temsilcisi-saha-satis-ankara-is-ilani/766836

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın