Ana SayfaKredilerHalkbank'tan Emeklilere Özel 5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan Emeklilere Özel 5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Halkbank, emekli müşterilerinin bireysel harcamalarına yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Halkbank, yüzde 1,12 oranında faiz uygulamaktadır.

Sabit faizli emekli kredisi imkanı sağlayan Halkbank, aynı zamanda da emekli müşterilerine anında kredi başvurusu yapma imkanı tanımaktadır.

Halkbank emekli ihtiyaç kredisi anında başvurusu yapmak için cep telefonlarının mesaj kısmından sırası ile MINI, TC. Kimlik no, gelir bilgisi ve istenilen kredi tutarının yazılması, sonrasında ise 3452’ye sms atılması gerekmektedir. Bu kelimelerin aralarında birer boşluk olması gerekmektedir.

Müşterilerinin aylık gelirlerine uygun ödeme planları hazırlayan banka, aynı zamanda banka şubelerinden de başvuru yapma imkanı sunmaktadır. SMS ile yapılan anında kredi başvurusunda kredi üst limiti 5.000 Türk Lirasıdır. Ancak banka şubelerinden daha yüksek tutarlarda kredi talebinde bulunulabilinmektedir.

Banka şubelerinden yapılan kredi başvurularında nüfus cüzdanı ile emekli hesap cüzdanı getirilmesi gerekmektedir. Anında kredi başvuruların onaylanması halinde yine banka şubelerine gidilmesi, istenilen belgeleri getirilmesi gerekmektedir.

Söz konusu krediden yararlanabilmek için bireylerin en az taksit tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmaları ve hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Hayat sigortasının ödemeleri müşterilerin yaşlarına, cinsiyetlerine, aldıkları kredi tutarı ve düzenlenen ödeme planı süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Anında 5.000 TL Emekli Kredisi

Halkbank emekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamın 48 ay vadeli ödeme planı ile 5 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık kredi taksidi 142,03 TL olmaktadır. Kredi dosya masrafları içi 26,25 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu ücret bir kez tahsil edilip, BSMV ücreti tahsis ücretine dahil edilerek hesaplama yapılmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.