Yapı Kredi Bankası Perakende Direkt Satış İçin Personel Alımı Yapacak!

0

Yapı Kredi Bankası saha satışında görev almak üzere Perakende Direkt Satış Yetkilisi kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan personel alımı ilanında, bankanın açık bulunan perakende direkt satış kadrosu için banka personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yapı Kredi Bankası’na ait kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin sahada aktif olarak satışı gerçekleştirmek üzere görevlendirilecek olan personellerin alımı için duyurulan iş ilanında, iş başvurusu öncesinde dikkat edilmesi gerekilen bir takım niteliklere de yer verildi.

Yapı Kredi Bankası’na iş başvurusu yapacak olan adaylar, tercih edilmeleri halinde sisteme kaydettikleri cep telefonu numarasına SMS ve mail adreslerine e-posta yolu ile bilgilendirilerek banka mülakatına davet edilecekler. Kabul edilen adaylar, satış kariyerine başlamadan önce Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri almak ile birlikte, perakende direkt satış yetkilisi olarak banka kariyerlerine başlangıç yapacaklar. Yapı Kredi Bankası şubelerinde de kariyer fırsatı olan bankacı adayları, belirtilen kriterleri sağlamaları halinde iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

Perakende Direkt Satış Yetkilisi Kadrosu İçin Gerekli Nitelikler

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversite ya da meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun olmalarını talep eden Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda devam zorunluluğu bulunmayan son sınıf lisans bölümü öğrencilerinin de iş başvurularını kabul ediliyor. Adayların seyahat engelinin bulunmamasına ve ofis dışında da görev alabilmesine önem veren Yapı Kredi Bankası, esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayacak, güçlü bir ikna kabiliyetine sahip, zaman yönetimi konusunda başarılı olan ve iletişim yeteneklerine güvenen adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Adayların aynı zamanda dış görünümüne de önem vermesini önemseyen Yapı Kredi Bankası, iş başvurusu yapacak bankacı adaylarının 28 yaşından gün almamış olmasına, satış konusunda kendine güvenmesine, dinamik bir yapıya sahip olmasına da önem veriyor.

İş Başvurusu ve Detayları

Yapı Kredi Bankası tarafından 13 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan bu iş ilanına aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 12 Ocak 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/yapi-kredi/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/745708

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın