Yapı Kredi Bankası, bankanın kredi kartı ve bankacılık ürünlerinin sahada aktif olarak satışının gerçekleştirilmesi amacıyla Perakende Direkt Satış Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası, bankacılık kariyerine Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nden alınacak Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlamak isteyen ve adaylar için kapılarını açan Yapı Kredi Bankası, bankanın kredi kartı ve diğer bankacılık ürünlerinin sahada aktif olarak satışını gerçekleştirecek Perakende Direkt Satış Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası Personel Alım Şartları

Yapı Kredi Bankası, Perakende Direkt Satış Yetkilisi kadrosu için iş başvurusunda bulunacak olan adayların en az önlisans mezunu olmasına ya da devam zorunluluğu olmayan bir lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olmasına önem veriyor. Adaylara kişisel başarı elde edildiğinde ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkânı olan bir çalışma ortamında çalışacaklarını ifade eden Yapı Kredi, seyahat engeli bulunmayan adayların iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Satış aktivitelerini gerçekleştirebilmek adına ofis dışında, sahada görev alabilecek adayların iş başvurusunda bulunmalarını talep eden adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep eden Yapı Kredi Bankası, esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilecek, iletişim, ikna yetenekleri yüklü, zaman yönetimi konusunda başarı gösterebilen, satış etkinlikleri konusunda kendine güveni olan, dinamik, aktif ve hızlı çalışma sergileyebilecek banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını önemsiyor.

Dış görünümüne özen gösteren, henüz 28 yaşından gün almamış, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veren Yapı Kredi Bankası, iş başvurusu aşamasında adayların iletişim bilgilerini doğru bir şekilde bildirmelerine özen gösteriyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından 19 Ocak 2018 tarihinde yayımlanan banka personeli alım ilanına, yukarıda belirtilen şartları sağlamanız halinde 17 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/yapi-kredi/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/745708

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın